Sex a VztahyJak se chovat po spontánní noci s cizí ženou...

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Nesnažte se ji překvapit, řekněte vše tak, jak to je.

-

- Reklama -

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v baru a dnes ráno jste se probudili ve stejné posteli. Zde je několik nepříjemných situací, ve kterých se můžete ocitnout, a možná pár postřehů, jak se s nimi vypořádat.

 

Ptá se, co dnes budeš dělat, a ty se bojíš, abys nevypadal nudně nebo neoriginálně.

Nesnažte se ji překvapit, řekněte vše tak, jak to je. Ženy vždy vidí přímo skrz tebe. Když řeknete, že dnes jdete na hodinu keramiky nebo chcete slézt do tajného tunelu, pochopí, že blafujete a nebude to hrát ve váš prospěch. Buď sám sebou. Řekněte, že jste dnes chtěli jít do baru a dát si drink s přáteli nebo si kopnout do míče na hřišti s přáteli, ale rozmysleli jste si to. Radši budete za ní běhat celý den, abyste neztratili takovou krásku. Upřímnost a lehkost, to je to, co funguje.

Nemůžeš si vzpomenout na její jméno

Jen pravda a kamenná tvář. Nesnažte se zjistit její jméno pomocí úvodních otázek nebo si ji najděte na sociálních sítích, zatímco ona tak trochu dřímá. Buďte v klidu a nehledej problém. Ostatně, pokud jste byli oba příliš opilí na to, abyste si tuto informaci zapamatovali. Pravděpodobně také nepila pouze vodu a vaše mohla docela dobře zapomenout. Jakmile si uvědomíte, že si nejste jisti, že je Eva před vámi, klidně se na dané téma zeptejte. Hlavní je neotálet a zeptat se co nejdříve. Pokud to uděláte u snídaně, pak je vše ztraceno. A snažte se necukat ani jedním svalem na obličeji.

Vaše ložnice je naprostý nepořádek.

Jen nepořádek není nic, ale pokud je místnost špinavá, to je jiná věc. Rozházené kusy oblečení, nové stupačky na kolo, triko ležící na jednom konci židle, to je normální. Ale prázdné plechovky od piva a staré balíčky potravin z rozvozu, to už je fakt diagnóza. Pokud se vše událo spontánně, zkuste to vše rychle odstranit z dohledu, ale pamatujte, špína v ložnici je atributem poraženého. To se ženám fakt nelíbí.

Netušíš, co jí nabídnout k snídani.

Kdyby tě neměla ráda, odešla by ještě před snídaní. Pokud žena zůstane, připravte něco jednoduchého a efektního. Víte, jak osmažit vajíčko? Skvělý! Přidáme nakrájený rajčata, pokrm posypeme sýrem a černým pepřem, to chutě několikanásobně zesílí. Vezměte si z lednice vše, co vám přijde pod ruku a improvizujte. Mnoha ženám to přijde strašně sexy a určitě mnohem lepší než laciné pozvání do kavárny za rohem.

Nemůžeš přijít na to, jak moc o tebe má zájem.

Neplňte si hlavu hloupými myšlenkami. Pokud skončila ve vaší posteli, máte o ni zcela jistě velký zájem. Přinejmenším více než o vaši kamarádku, se kterou jste tak trochu flirtoval včera v baru. Raději zjistěte, jestli ji máte opravdu rád. Pokud ano, pokračujte. Buďte sami sebou a ukažte jí, že je to žena vašich snů. Pokud ne, jemně a zdvořile, ale důsledně a zřetelně se přesuňte od tématu milostných vztahů směrem k přátelství.

KategorieSex a Vztahy
Předchozí článek
Amand Košenila
Amand Košenila
„Jestliže svoboda slova vůbec něco znamená, potom je to právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet.“ George Orwell.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Aktuální články

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná. Alespoň v případech, kdy přiměřenost jednoho partnera vzbuzuje pochybnosti toho...

Skinners letos míří do Německa a USA

Fenomén v bosém obouvání, brněnští Skinners, za sebou mají úspěšný rok. Celkové tržby společnosti se vyšplhaly na 100 milionů...

Přestat kouřit může být obtížné, ale je to možné.

Téměř každý kuřák se nejednou v životě rozhodl skoncovat se špatným návykem, ale často se bolestná chuť na cigaretu...

Jak moc konzervativní investor chcete být?

Kryptoměny mají v poslední době reputaci nestabilní investice, kvůli vysokým ztrátám investorů, častým podvodům a chybám. Jedno z nejvíc diskutovaných...
- Reklama-

Zajímavý fakta o sexu, který se týkají lásky a romantických pocitů.

Není žádným velkým tajemstvím, že pravidelný sex je jedním z nejlepších způsobů, jak posílit vlastní imunitu. Výhody sexu, jak...

V zimních měsících naši pokožku stresují intenzivní vlivy prostředí

Na naši pleť v zimě nepříznivě působí střídání prostředí s velmi nízkou, a naopak vysokou teplotou při návratu domů,...

Musíš číst

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná....

Skinners letos míří do Německa a USA

Fenomén v bosém obouvání, brněnští Skinners, za sebou mají...
- Reklama -

Mohlo by se vám líbitPODOBNÉ
Doporučeno pro vás