ŽenyChce jen vaše peníze, jak poznám zlatokopku.

Chce jen vaše peníze, jak poznám zlatokopku.

Manipuluje, aby získala peníze...

-

- Reklama -

Šťastné a pevné vztahy je to, o co všichni usilujeme, respektive se snažíme je budovat na společných zájmech a hodnotách. Na jejich začátku se žena zdá být dokonalá, ale očekávání se ne vždy plně shoduje s realitou. Některé ženy hledají vztah pouze kvůli penězům. Abyste si nespojovali život s někým, kdo vám vůbec nevyhovuje, pak možná najdete odpovědi v tomto článku. Nedávno jsem prošel zajímavou konverzací, samozřejmě se zajímavou a názorově zdravou ženou a jedno z témat bylo, jak se pozná taková žena, která jde jen po penězích. Nikoliv, že by tato žena byla, tou o kterých chci psát, ale přesněji, mé upřímné přesvědčení bylo, že takovou „dámu“ nelze okamžitě odhalit. Proto jsem se rozhodl popsat několik signálů, které by mohli takovou ženu identifikovat. 

Při hledání „bohatého“ muže se tyto obratně mazané ženy pouštějí do rafinovaných triků a pečlivě se snaží zamaskovat své nečestné motivy. Vždy předstírají, že jsou sladké a milující. A když vaše iluze zmizí, může být příliš pozdě. Při setkání s takovou dámou, proto buďte opatrní a dávejte pozor i na maličkosti. Zde je několik hlavních znaků, podle kterých poznáte zlatokopku.

Vždy je nešťastná (vlastně už prvním dojmem)

Zdá se, že této ženě utekl celý život. Neustále vypadá smutně, zklamaná přítomností i budoucností. Zpočátku vám jí je velmi líto, ale pak si začnete všímat, že zachází příliš daleko. Trpí pouze neschopností si něco sama koupit nebo někam jít. Když se ji snažíte rozptýlit a začnete konverzaci na jakékoli jiné téma, stále se vracíte k jejím problémům. Zdá se, že nemáte absolutně žádná společná témata kromě toho jejího.

Stále sní jen o bohatství…

Pokud se jí zeptáte na sny nebo plány do budoucna, pak v odpovědi uslyšíte pouze o materiálním bohatstvíChce relaxovat v nejlepších letoviscích, řídit drahé auto, mít norkový kožich, diamanty, milion dolarů. Prostě vše, co zosobňuje luxusní život. Láska, rodina, kariéra, seberealizace? Ne, nemá zájem.

Dost často nosí padělky

Žena posedlá značkou, která si ji nemůže dovolit, bude určitě nosit repliky luxusních věcí a tajně doufat, že si toho nikdo nevšimne. S velkým jménem na tašce se snaží zakrýt vlastní komplexy. Náznaky, že padělky jsou stále viditelné, jsou ignorovány. Nebo ještě hůř, prostě se urazí.

Neustále vypadá „draze – bohatě“

Aby při každé příležitosti, jako „neupadla do bídy“, snaží si obléci to nejlepší, co v jejím šatníku je. V kině, kavárně, na svatbě přátel a dokonce i jen v obchodě se ověsí šperky. Dost často lacinými šperky, obléká si vyzývavé oblečení a pestře se maluje. V hlavě má ​​pevně zažitý stereotyp, že takový vzhled prozradí dámu z vyšší společnosti, i když to všechno vlastně vypovídá jen o nevkusu.

 

Žije na dluh…

Mít doma vše nejlepší je dobrá aspirace, ale finance to ne vždy umožňují. Někdy si musíte vzít potřebné věci na úvěr, ale pokud se žena zbytečně zadluží nebo si zařídí smartphone na splátky za vysoký úrok jen proto, že se jedná o nejnovější model, „je životně důležité, aby nebyla horší než ostatní“, je to alarmující signál. S největší pravděpodobností buď nedokáže adekvátně posoudit své finanční možnosti, nebo je příliš fixována na materiální statky.

Manipuluje, aby získala peníze…

Když vás požádá o půjčku poprvé a po vašem souhlasu, nebo jí něco z rozmaru koupíte, není hned nutné propadat hysterii a nebudete bít na poplach. Časem se ale takové situace mohou opakovat, což už je signál být opatrný. Žena bude vymýšlet různé triky, aby z vás vylákala další tisícovky a upřímně nechápe, že s tím nemusíte být úplně spokojeni. Finanční pomoc blízkým je normální, ale pokud na oplátku nic „nedostanete“ a jen za to utrácíte své peníze, zamyslete se nad tím, zda takový vztah potřebujete. Vše by mělo fungovat „recipročně“.

Pořád mluví jen o penězích…

Jakýkoli rozhovor redukuje na nespravedlnost života a vlastní materiální problémy. Stěžuje si, že na nic není dost peněz. Ptá se na váš plat, nákupy a dovolené. Naznačuje, že finanční pomoc neodmítne. Místo toho, aby obdivovala umělecká díla, přemýšlí, kolik stojí. Soudí lidi podle výše příjmu. Ve výčtu lze pokračovat… ale určitě rozumíte podstatě, pokud žena nechce diskutovat o ničem jiném než o penězích a příliš aktivně se zajímá o vaše materiální blaho, vezměte nohy na ramena a utíkejte od ní!

Zlatokopky jsou zdatný manipulátorky. A když nejsou dost chytré na to, aby si samy vydělaly dobré peníze, najdou si milion způsobů, jak o peníze žádat podvodem na vás. Jedná se tedy pouze o základní výčet znaků takového člověka. Ve vztahu je důležitá reciprocita a neměli byste dostávat méně, než dáváte. Pokud si nejste jisti, že je pro vás vaše partnerka připravena něco obětovat a všimnete si jejího zvýšeného zájmu jen o peníze, takový vztah pravděpodobně k ničemu nepovede.

KategorieŽENY
Amand Košenila
Amand Košenila
„Jestliže svoboda slova vůbec něco znamená, potom je to právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet.“ George Orwell.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Aktuální články

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v baru a dnes ráno jste se probudili ve stejné posteli. Zde...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná. Alespoň v případech, kdy přiměřenost jednoho partnera vzbuzuje pochybnosti toho...

Skinners letos míří do Německa a USA

Fenomén v bosém obouvání, brněnští Skinners, za sebou mají úspěšný rok. Celkové tržby společnosti se vyšplhaly na 100 milionů...

Přestat kouřit může být obtížné, ale je to možné.

Téměř každý kuřák se nejednou v životě rozhodl skoncovat se špatným návykem, ale často se bolestná chuť na cigaretu...
- Reklama-

Jak moc konzervativní investor chcete být?

Kryptoměny mají v poslední době reputaci nestabilní investice, kvůli vysokým ztrátám investorů, častým podvodům a chybám. Jedno z nejvíc diskutovaných...

Zajímavý fakta o sexu, který se týkají lásky a romantických pocitů.

Není žádným velkým tajemstvím, že pravidelný sex je jedním z nejlepších způsobů, jak posílit vlastní imunitu. Výhody sexu, jak...

Musíš číst

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná....
- Reklama -

Mohlo by se vám líbitPODOBNÉ
Doporučeno pro vás