Sex a VztahyZajímavý fakta o sexu, který se týkají lásky a...

Zajímavý fakta o sexu, který se týkají lásky a romantických pocitů.

-

- Reklama -

Není žádným velkým tajemstvím, že pravidelný sex je jedním z nejlepších způsobů, jak posílit vlastní imunitu. Výhody sexu, jak pro ženy, tak muže jsou tak velké, že můžeme udělat ověřený seznam důvodů, proč je sex tak užitečný. Takže co se nám při pravidelném milování s naším partnerem nabízí?

  1. Sex napomáhá k hubnutí

Základním faktem je, že během sexu jsou zapojeny téměř všechny svaly našeho těla, a proto spálíte během milování přebytečné kalorie. Pokud jste například během pracovního volna náchylní k přejídání, sex vám pomůže vypálit nadbytečné kalorie a udržet si tak figuru.

  1. Sex zvyšuje sebevědomí

Intimní život nás činí sebevědomějšími. Samozřejmě mluvíme o harmonickém a šťastném sexuálním životě. Je zajímavé, že někteří odborníci doporučují sportovcům, aby před sportovním výkonem měli sex, aby se potom cítili více sebejistě.

  1. Sex pomáhá bojovat s vráskami

Neznáte, jaký je vztah mezi sexem a vráskami? Kde je tvář a kde jsou pohlavní orgány? Ale to se vám zdá je jen na první pohled. Sex je nejlepším prostředkem proti vráskám. A to vše proto, že během sexu mají ženy v těle zvýšený estrogen a další hormony.

  1. Sex posiluje imunitní systém

To je známo už dlouho, že sex posiluje imunitní systém. Proto je sex považován za jeden z nejlepších prostředků prevence různých onemocnění. Existuje názor, že sex pomáhá snižovat pravděpodobnost vývoje nádorových onemocnění. Je také pravda, že pro to není vědecký důkaz.

  1. Sex odstraňuje stres

Sexuální hry jsou vynikajícím nástrojem proti stresu a napětí. Proč? Protože tělo produkuje hormon oxytocin, který způsobuje pocit klidu a relaxace. V tomto smyslu jsou přínosy sexu pro ženy a pro muže stejné, tím sex pomáhá oběma i ostatním, aby se vypořádali se stresem.

  1. Sex pomáhá léčit depresi

Je zajímavé, že sex také pomáhá léčit depresi, protože pomáhá rozptýlit se od negativních myšlenek a zkušeností.

  1. Sex působí jako analgetikum

Sex je vynikající lék proti bolesti. Proč? Protože endorfiny, které se vyprodukují během sexu, pomáhají zmírnit veškerou bolest.

  1. Sex pomáhá s impotencí

Zní to trochu divně, ale je to fakt. Nedávné studie ukázaly, že sexuálně aktivní muži jsou dvakrát méně náchylní k tomu, že budou trpět impotencí.

  1. Léčí budoucí potomky

Sexuální relaxace je velmi přínosná nejen pro budoucí matku, ale i pro její plod. Sexuální styk během těhotenství může zlepšit krevní oběh samotné placenty, díky níž dítě dostane užitečné látky a kyslík. Taktéž během orgasmu má žena mikro smršťování stěn dělohy, což je prospěšné, jako malá masáž, která ovlivňuje plod dítěte.

  1. Sex prodlužuje život

A další věc, kterou vědci prokázali je, že sex pomáhá dělat život lepší, a tedy i delší. Ukazuje se, že sexuálně aktivní lidé mají mnohem menší pravděpodobnost, že budou trpět infarktem.

A nakonec jeden zajímavý fakt o sexu, který se týká lásky a romantických pocitů. Tato zpráva může někoho rozrušit, ale nedávné studie ukázaly, že nejvíce ohromující sex se děje u lidí, kteří jsou do sebe zamilovaní. Proto ti, kteří vstupují do nezávazných vztahů bez zvláštních pocitů, nezažijí maximální potěšení ze sexu.

A ještě něco málo, o škodlivosti sexuální abstinence

Sexuální abstinence je hlavním důvodem výskytu neuróz jak u mužů, tak u žen. Na pozadí sexuální abstinence, nebo ne uspokojení, se pracovní kapacita snižuje jak u mužů, tak u žen. Většina manželství se rozpadá právě kvůli sexuální nespokojenosti, a to i tehdy, když si manželé nejsou dostatečně upřímní sami k sobě a neuvědomují si tento problém.

U mužů je abstinence plná prostatitidy a impotence a čím déle je abstinence a starší věk člověka, tím rychleji zmizí sexuální funkce. Ženská abstinence přináší také gynekologické problémy v důsledku stagnace krve v malé pánvi a neplodnosti, existují problémy s mléčnou žlázou. Nepříjemné, bolestivé pocity nevznikají vždy s dobrovolnou abstinencí, ale mechanizmus poškozování těla a zdraví, prodloužená abstinence, běží v každém případě.

A proto milujte se a množte se, kdykoliv a kdekoliv vás to napadne!

KategorieSex a Vztahy
Renata Hodková
Renata Hodková
„V každém pravém muži je skryto dítě. To si chce hrát. Pravý muž chce dvojí, nebezpečí a hru. Proto touží po ženě, protože ona je tou nejnebezpečnější hračkou.“

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Aktuální články

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v baru a dnes ráno jste se probudili ve stejné posteli. Zde...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná. Alespoň v případech, kdy přiměřenost jednoho partnera vzbuzuje pochybnosti toho...

Skinners letos míří do Německa a USA

Fenomén v bosém obouvání, brněnští Skinners, za sebou mají úspěšný rok. Celkové tržby společnosti se vyšplhaly na 100 milionů...

Přestat kouřit může být obtížné, ale je to možné.

Téměř každý kuřák se nejednou v životě rozhodl skoncovat se špatným návykem, ale často se bolestná chuť na cigaretu...
- Reklama-

Jak moc konzervativní investor chcete být?

Kryptoměny mají v poslední době reputaci nestabilní investice, kvůli vysokým ztrátám investorů, častým podvodům a chybám. Jedno z nejvíc diskutovaných...

V zimních měsících naši pokožku stresují intenzivní vlivy prostředí

Na naši pleť v zimě nepříznivě působí střídání prostředí s velmi nízkou, a naopak vysokou teplotou při návratu domů,...

Musíš číst

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná....
- Reklama -

Mohlo by se vám líbitPODOBNÉ
Doporučeno pro vás