ŽenyNejtypičtější a nepochopitelné ženské zvyky.

Nejtypičtější a nepochopitelné ženské zvyky.

Ženy jsou rozené analytičky, stratégové a expertky na všechny možné závěry.

-

- Reklama -

Každý máme ten či onen zvyk nebo dokonce zlozvyk. U žen existují získané návyky a existují i vrozené zlozvyky, to jsou ty, které jsou uloženy ve vědomí člověka v době určení jeho pohlaví. V klidu se tedy usaďte já vám prozradím ty nejtypičtější i nepochopitelné ženské návyky. A ke každému přidám kilogram ženských vysvětlení 🙂

Na co myslí?

Je těžké přesně vědět, co si v tuto chvíli žena myslí nebo nad čím přemýšlí, už jen vyslovením této fráze. Ženy jsou rozené analytičky, stratégové a expertky na všechny možné závěry. Nás příroda obdařila fyzickou silou a je, neméně mocné, čtením myšlenek druhých. A jak je strašně rmoutí, když vlastně nechápeme, co mají na mysli, když zrovna takhle zvednou obočí. Úplně je to roztaví, když to jako nechápeme, že to, co řekla „ne“, je vlastně „ano“! Ženy jsou obdařeni schopností do všeho rýpat, všemu rozumět, číst mezi řádky, hledat souvislosti i základní příčiny ničeho.

Prostorový odhad

Ženy se prostě neumí orientovat podle mapy, zeměkoule nebo atlasu. Koneckonců, mohou je vždy zmást. Nevidí body v čáře nakreslené na mapě, která představuje ulici, ani nenaznačuje, kam jít, jestli nahoru nebo dolů? Její otázka bude vždy znít, jak poznám, že jsem na pravé nebo levé straně ulice? Pro ně je mnohem snazší orientovat se v nákupních centrech, kosmetických salonech, parfumeriích, barevných bigboardech a dalších místech, která označují oblast, která je přitahuje.

Žena je multifunkční stvoření

Pořád nosí kabelky, batůžky a další různá příruční zavazadla. Žena je multitasking a multifunkční stvoření. Může se klidně dívat na televizi a přitom se malovat, telefonovat, vařit večeři nebo žehlit. Do jakéhokoli procesu zapojujeme všechny části svého těla. Je pevně přesvědčena, že ji příroda obdařila, božskou rukou, ne pro krásu nebo symetrii, ale proto, aby v ní všechno unesla. Pokud vyjde na ulici bez svého příručního zavazadla, zachvátí ji panika a nepochopení. Kam má dát tu ruku navíc?

Zůstaňme ještě chvilku u zavazadel božské ženy. Zásady týkající se kabelek nebo tašek se řídí dvěma pravidly.

  • čím větší je velikost kabelky, tím je prostornější, a tím více věcí tam musí prostě dát

  • vždy je v její tašce deštník, kosmetická taštička, náhradní umělé řasy, pilník na nehty, věřte, že tohle všechno budu určitě potřebovat. Vyjdete si s ženou na procházku, co když vás zastihne déšť, pozvete ji k sobě domů, aby se s vámi  usušila. Jako zázrakem zůstane s vámi přes noc, ale ráno se bez make-upu a umělých řas prostě neodejde, prostě po všech těch vašich manipulacích, které byly provedeny, musí být její image opět neodolatelné.

Má výborný sluch

Zapne si svůj oblíbený televizní seriál nebo talk show a odejde do jiné místnosti, právě telefonuje se svou kámoškou, ale zakáže vám přepínání jiných kanálu. Divil bych se, kdyby tomu tak nebylo. Takže jakékoliv vaše návrhy o kompromisu sledovaní televize, budou zbytečné. Už jsem to říkal, multitasking je její silná stránka. Pozor má výborný sluch, tak si může o vás namalovat obrázek podle svých představ.

Toaleta jako konferenční prostor

Jde se svou kámoškou na toaletu. To je nejoblíbenější místo k probrání nově příchozích pánu do společnosti nebo ty ženský v nových šatech u vedlejšího stolu. Samozřejmě, místnost s nápisem „WC“ není nic jiného než vyjednávací bod a místo pro vypracování strategických kroků nebo neutralizaci soupeřů.

Zase nemá co na sebe

Oblékání se ne podle počasí, skoro každá žena vnímá svůj šatník, jako nedokonalý. Sníh nebo mráz, prostě má rande. Takže po hodinových výstupech před zrcadlem, hrdě vychází vstříc v péřové bundě, čepicí s klapkami na uši a chlupatých vysokých kožešinových botách, ty teď frčí. Nebo taky v nylonových punčocháčích, džínových šortkách, kožené bundě s výhledem na její půvabný pupík a samozřejmě bez čepice. Venku ale mrzne a sem tam sněží. Díváte se na ní a chvějete se, ne, ne, to nebude z vášně, je vám z ní zima. Slitujete se, nutně se potřebuje zahřát, nakrmit a napít! Proto je procházka v parku zrušena. A kdo by jí měl říci, že se neoblékla správně? Vy to určitě nedělejte. Pamatujte si, že každý detail jejího šatníku je promyšlený ještě předtím, než jste ji pozval na rande.

Na dovolené

Chystáte se na dovolenou? Začíná proces krášlení, nanese tuny make-upu, nejlépe tři vrstvy podkladu, osm odstínů tvářenky, řasy namalované čtyřmi různými řasenkami, to prosím pro objem, délku, tloušťku a s efektem natočení. Pro ženu je stejným předpokladem dovolené vypadat báječně, jako je šampaňské nebo ohňostroj. Žádný make-up, žádná slavnostní nálada. Koneckonců, všechny ženy kolem budou vědět, přijela na dovolenou připravená, což znamená, že stoupne její sebevědomý ve své neodolatelnosti a ve svých schopnostech. Dorazí na dovolenou bez make-upu? Raději jí je někde rychle pořiďte, jinak to znamená, že pro ni dovolená skončila. To je krutý svět žen, že?

Netrpělivost

Urychlit některé věci. Pro ženu neexistuje sofistikovanější mučení než dlouhé čekání. Nejistota ji trápí, zbavuje spánku a chuti k jídlu. Potřebuje si šetřit psychické zdraví, proto chce co nejdříve poznat vaši rodinu.

Miluje obrázky

Nakupuje si tuny lesklých časopisů, ale vždy je jen rychle prolistuje. Ve své zvědavosti chcete zjistit obsah těchto plátků, čtete je celé hodiny, ačkoli na 200 stranách si můžete přečíst pouze číslování stránek, protože vše ostatní jsou obrázky. Divíte se, jak ona, vedoucí oddělení seriózní firmy se třemi vyššími vzděláními se nechá zaměstnávat okouzlujícím leskem bez gramu cenných informací? Vše je velmi jednoduché, každá žena je od přírody estétka, má prostě ráda krásné obrázky, dokáže se na ně dívat hodiny. Protože obrázky ji řeknou mnohem víc než vy nebo dobrý texty. Už chápete, proč tráví tolik času na instagramu? 🙂

Krása jejich očí

Při barvení řas má otevřené ústa. Jsem přesvědčen, že si tím už nějakou dobu lámete hlavu. Fakt to nedělá proto, aby vás vyděsila nebo někoho kolem vás, ale proto, aby si zachovala své neocenitelné oči. Že to nechápete? Prý malovat si spodní řasy, je nebezpečné, aby nedošlo k zasažení oka štětcem, a to se prý neobejdete bez otevřených úst. Stále tomu nerozumíte, nejste sami. Myslím si, že když si žena barví řasy, nemůže se ubránit té radosti ze své krásy. V duchu si říká „Ach!“ jsem tak krásná.

Všude samé sponky, gumičky, hřebeny

Všude zanechává vlasy, sponky, gumičky, hřebeny. Pak přijde čas, kdy bude všechny tyto pomůcky krásy hledat a uslyšíte, ach miláčku, ty jsi našel moje sponky do vlasů, to je skvělý, nemohla jsem je vůbec najít. Fakt jich má spousty, takže není překvapením, že nemůže mít o všech přehled. V tomto buďte spravedliví, také nedokážete sledovat svých 30 párů ponožek, že?

Řeknu vám jedno malé tajemství, ve skutečnosti tím, že různě pohazuje sponky nebo gumičky do vlasů, ale i vlasy si chrání svoje území, zvláště pokud je toto území zatím jen vaše a k vám chodí jen na návštěvu, vše má na očích a pod kontrolou. Protože takové sponky nebo vlasy na vaší pohovce, mají účel odstrašit ostatní zástupkyně něžného pohlaví. Pokud to totiž objeví její konkurence, bude mít velkou radost, to ale určitě neplatí pro vás, určitě přijdete o pár stovek nervových buněk, což není zrovna fajn.

Čas je relativní

Pojmy prostoru a času jsou pro ně abstraktní, snažit se být někde v čas je složitý proces. Prostě nestíhá a neměla na vše dostatečný čas. Pokud tedy chcete, aby přišla včas, domluvte si schůzku třeba na 19:00 a s důrazem ji řekněte, že potřebuje odejít z domu maximálně v 18:30, jinak přijde pozdě.

Ženy vkládají různé významy do fráze, „Jsem rychlá“. Pokud tedy řekne, že je připravena vyrazit ven, ale ještě potřebuje vyplavat z vany, zalézt do županu, ještě se potřebuje nalíčit, obléknout a upravit, počítejte s tím, že máte alespoň další hodinu na skladě času. Tohle je někdy fakt peklo 🙂

 

Láska prochází žaludkem

Ráno se vzbudí dříve než vy, má volno, daroval jste jí čas jenom pro sebe. Jen jste ji pokorně požádal, aby se cestou zastavila v obchodě s potravinami, neb doma už nic není a jíst přeci musíte. Ta vaše úžasná žena se vrátí pozdě večer v nové sukni s rozparkem, až od stehna, nových kožených botách ze surikaty a bez potravin. Na prvním místě v seznamu její prioritních nákupů jsou samozřejmě kozačky, o takových dlouho snila už celý týden. Vzpomínáte?  Koupila si sukni, do společnosti, no jasně, jako dárek sobě za dobrý výběr kozaček. Vzhled, což pro ni znamená, že pěkné oblečení je důležitější než plný žaludek. Pokud totiž její krása náhle pohasne, její žaludek ji vždy zůstane. Takže je logické, že zapomněla nakoupit potraviny, protože myslela na sebe, tedy na sukni a na kozačky. Nezlobte se na ni, vždyť to byl její velký den 🙂 V lednici zbylo ještě pár vajec a včerejší chleba, udělejte si společnou večeři.

KategorieŽENY
Amand Košenila
Amand Košenila
„Jestliže svoboda slova vůbec něco znamená, potom je to právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet.“ George Orwell.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Aktuální články

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v baru a dnes ráno jste se probudili ve stejné posteli. Zde...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná. Alespoň v případech, kdy přiměřenost jednoho partnera vzbuzuje pochybnosti toho...

Skinners letos míří do Německa a USA

Fenomén v bosém obouvání, brněnští Skinners, za sebou mají úspěšný rok. Celkové tržby společnosti se vyšplhaly na 100 milionů...

Přestat kouřit může být obtížné, ale je to možné.

Téměř každý kuřák se nejednou v životě rozhodl skoncovat se špatným návykem, ale často se bolestná chuť na cigaretu...
- Reklama-

Jak moc konzervativní investor chcete být?

Kryptoměny mají v poslední době reputaci nestabilní investice, kvůli vysokým ztrátám investorů, častým podvodům a chybám. Jedno z nejvíc diskutovaných...

Zajímavý fakta o sexu, který se týkají lásky a romantických pocitů.

Není žádným velkým tajemstvím, že pravidelný sex je jedním z nejlepších způsobů, jak posílit vlastní imunitu. Výhody sexu, jak...

Musíš číst

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná....
- Reklama -

Mohlo by se vám líbitPODOBNÉ
Doporučeno pro vás