MužiMuž co miluje ženy, které mají sílu a vnímavost...

Muž co miluje ženy, které mají sílu a vnímavost s přirozenou inteligencí.

Tento muž potřebuje ženu s vnitřní silou a energií, která mu dá takovou lásku, o které se píše jen v románech.

-

- Reklama -

Mistr ve svádění, aniž by si to uvědomoval, nebo s takovým úmyslem sledoval svůj cíl. Zdvořilý muž, co dámě snese i modré z nebe. Zní to až neuvěřitelně, ale jeho charizmatická osobnost je schopná všeho. Romantika, tajemné blikání svíček, jemné emocionální vnímání světa je to, co v něm žije. Tajemství jeho duše je však skryto mnohem hlouběji. Jeho potřeba lásky je neuvěřitelně velká, natolik, že pro něj je láska hlavním smyslem života, čímž mnohdy odsouvá skutečnou realitu, kterou si nepřipouští a nechce ji vidět. Nutno říci, že jde o romantického „šéfa“, citlivku, který dělá vše pro to, aby jeho rodina byla vždy šťastná a zaopatřená. Tak silně touží po romantice, třeba i po letech manželství. Stačí hezké gesto a je naměkko. S ním si prostě partnerka a rodina připadají jako v bavlnce.

Naplno se může projevit v lásce a překonat svou přirozenou náklonnost pouze tehdy, když cítí, že je vedle něj opravdu spolehlivý člověk. Pocit lásky a bezpečí je předpokladem pro vznik důvěry, v důsledku čehož velkolepě rozkvétá poupě lásky a smyslnosti. Může samozřejmě u něj dojít k letmé známosti, jak se říká, „známosti na jednu, možná i pár nocí“, ale poté v jeho duši zůstává zkažený pozůstatek nespokojenosti a bezradnosti. Hledá potřebu věčné lásky. Pokud mezi ním a jeho partnerkou vznikne důvěra, nebrání se skutečného experimentování. Koneckonců, milostná extáze je pro něho splynutím duší, nikoli těl, jinak by se vše zvrtlo na čistě technickou stránku.

Neustále myslí na sex, ovšem on to tak nenazývá, nechce sex, chce se milovat. Při intimním sblížení je osvobozen, věří ve svou vlastní neodolatelnost. Nevynakládá moc energie, neútočí, pohybuje se opatrně a pomalu. Jeho první polibky jsou plné něhy a vášně. Jeho chování a slova, které ženě sděluje, ukazují, že to byla právě ona, kdo ho dokázal dobýt. Umí dost dobře lichotit, není to, ale laciné. Proto je skutečně těžké nesouhlasit s vlastnostmi, které vám tak obratně připisuje. Pokud si k němu otevřete přístup, jeho polibky se okamžitě stanou vytrvalými, ale i majetnickými.

V milostných vztazích i v posteli je prostě skvělý milenec, protože dokonale cítí, co od něj partnerka očekává. Ale tak či onak, nespěchá, aby splnil všechny rozmary a touhy ženy. V první řadě mu záleží na osobních pocitech. Velmi dobře zná svou vlastní hodnotu, je přesvědčen, že by měly ženy usilovat o jeho pozornost. Zároveň věří, že žena by měla být vždy připravena uspokojit jeho touhu, kdykoli a na jakémkoli místě. Nejedna žena, dokonce ani manželka, se kterou žil řadu let, si nebude stoprocentně jistá, že se jí ho podařilo „zkrotit“, protože on si nedovolí otevřeně dávat najevo své emoce. Pouze při milování můžete cítit jeho postoj. Je velmi cílevědomý a ješitný, ve všem se snaží být na vedoucích pozicích, klade si těžké úkoly a také je úspěšně řeší.

Tento muž potřebuje ženu s vnitřní silou a energií, která mu dá takovou lásku, o které se píše jen v románech.

Vždy bude opatrný, protože mu jde o to, aby vás udělal šťastnou, stejně jako o uspokojení své vlastní potřeby. Dává přednost zahájení sexuálních vztahů nikoliv v posteli, ale na nějakém romantickém místě. Nikdy si vás okamžitě neodvede do ložnice. Bude vás držet v náruči a odnese si vás ke stolu a jemně vás na něj posadí. Bude vás jemně hladit, jeho vášní je se vám plně dívat do očí, hladí vám vlasy takovým způsobem, že se mu pomalu vzdáváte. A zatímco se budete snažit cítit plnost jeho touhy, on vás najednou vezme a odnese do postele. Pro něj je krátké dobrodružství druhořadé, vše si vychutnává a nespěchá. Jeho nejoblíbenější polohou je spočinout pod partnerkou. Pohled na ňadra ho vzrušuje. Ve své fantazii se většinou ujímá pasivní role, vzrušuje ho především jeho vlastní bezbrannost. Ve skutečnosti je však dokonale aktivní.

Poznámka jedné ženy: jazyk lásky tohoto muže jsou slova uznání! Vaše chvála je nejúčinnějším ukazatelem vašich pocitů. On svou lásku projevuje podobnou formou, takže pokud máte to štěstí, že slyšíte kompliment vaším směrem, jste jeho spojení celým tělem i duchem. On je na pochvalná slova spíše skoupý, takže můžete toto gesto považovat za skutečný projev zájmu či sympatií.

 

Pokud ho chcete milovat, připravte se stát nejvyšším standardem skutečné ženy v každém svém smyslu slova. Je velmi vybíravý v maličkostech a často na to soustředí příliš mnoho pozornosti. S tímto mužem budete v lásce a rodinném životě šťastná. Vždy bude respektovat vaši moudrost a schopnost nalezení kompromisů. Dost často je zásadový, ale když se jeho tvrdohlavá povaha střetne s pružnou ženskou povahou, snadno ustoupí.

Tento muž je velmi okouzlující, vždy je obklopen pozorností mnoha žen. On považuje pokušení mladé ženy o jeho osobnost za sport. Můžete rychle propadnout jeho kouzlu, ale pokud on to necítí stejně, nikdy se k němu blíže nedostanete. Proto si snažte do určité doby udržet odstup, abyste se ujistili, že jeho úmysly jsou vážné.

Protože pokud je skutečně do vás zamilovaný, nikdy neustupuje od dobývání své pravé lásky.

Pokud ovšem vycítí, nebo jen trochu nabyde pochybnosti, že ho odmítáte, nebude se více o vás snažit, jako mávnutím proutkem vám zmizí ze života. V tom je skutečně dobrý, nikdy vás nebude pronásledovat a vnucovat vám svou přízeň.

Jak to ve většině jeho případech končí?

Odepřete mu lásku. Pokud s ním budete jednat bezcitně a hrubě, budete náladoví a depresivní, neumíte vařit, aspoň tak bobře jako on. Nebudete upřímná. Přestanete se starat o domov a začnete se toulat po nocích.

Jaká by měla být jeho milovaná žena? To zkusím popsat v dalším příspěvku.

KategorieMUŽI
Eva Manté
Eva Manté
Jsou tři věci, které už nevrátíme. Slova, které jsme vyřkli, šance, které jsme propásli a čas, který uplynul. Však osud si vždy najde svou cestu.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Aktuální články

Přestat kouřit může být obtížné, ale je to možné.

Téměř každý kuřák se nejednou v životě rozhodl skoncovat se špatným návykem, ale často se bolestná chuť na cigaretu...

Jak moc konzervativní investor chcete být?

Kryptoměny mají v poslední době reputaci nestabilní investice, kvůli vysokým ztrátám investorů, častým podvodům a chybám. Jedno z nejvíc diskutovaných...

Zajímavý fakta o sexu, který se týkají lásky a romantických pocitů.

Není žádným velkým tajemstvím, že pravidelný sex je jedním z nejlepších způsobů, jak posílit vlastní imunitu. Výhody sexu, jak...

V zimních měsících naši pokožku stresují intenzivní vlivy prostředí

Na naši pleť v zimě nepříznivě působí střídání prostředí s velmi nízkou, a naopak vysokou teplotou při návratu domů,...
- Reklama-

Sex na jednu noc? Každý máme svůj vlastní úhel pohledu.

Sex bez závazků, pouze na jednu noc a hned na prvním rande v naší době nikoho snad už nepřekvapí....

Chce jen vaše peníze, jak poznám zlatokopku.

Šťastné a pevné vztahy je to, o co všichni usilujeme, respektive se snažíme je budovat na společných zájmech a...

Musíš číst

Přestat kouřit může být obtížné, ale je to možné.

Téměř každý kuřák se nejednou v životě rozhodl skoncovat...

Jak moc konzervativní investor chcete být?

Kryptoměny mají v poslední době reputaci nestabilní investice, kvůli vysokým...
- Reklama -

Mohlo by se vám líbitPODOBNÉ
Doporučeno pro vás