Sex a VztahySex na jednu noc? Každý máme svůj vlastní úhel...

Sex na jednu noc? Každý máme svůj vlastní úhel pohledu.

Všechna kouzla vášně i relativní nevýhody

-

- Reklama -

Sex bez závazků, pouze na jednu noc a hned na prvním rande v naší době nikoho snad už nepřekvapí. Naopak se stává běžnou praxí mnoha lidí. A můžeme se dlouho dohadovat, jestli je to dobré nebo špatné, podstatu to vůbec nezmění. Zabývali se, zabývají a budou zabývat, ať už moralisté, naši rodiče a babičky nebo sousedi z vedlejšího vchodu, ať už si všichni říkají cokoli.

Sex na jednu noc. Něco v tom prostě je… Něco, co lidi nutí jít proti svému morálnímu přesvědčení, šlápnout na krk zásadám a stereotypům, trochu se zbláznit a „rozbít tu zásadu“, byť jen během jedné noci a jedné ženy.

Proč sex na jednu noc?

Podívejme se na to trochu s nadhledem, nehledejme v tom morální stereotypy. Je to žízeň po vášni a dobrodružství, touha něco v daný moment změnit v sobě nebo životě. Právě ta touha konkrétní ženy v konkrétním čase, přesněji právě tady a právě teď. Pouze a jen ona, to je to, co nás muže tlačí k jednorázovému sexu. A nezáleží na tom, že tuto ženu známe nanejvýš pár hodin a že ani neznáme její pravé jméno. Vždy jsme připraveni zahodit všechny pochybnosti a ponořit se hlavou plně do vody. A potom, děj se vůle “boží“!

A možná to nemusí být tak špatný. Ten vztah na jednu noc? Možná to má své kouzlo? Když potkáš ženu a nedíváš se na ni jako na potenciální spřízněnou duši, když je ti jedno, jestli v noci chrápe nebo ne, nebo jestli je bývalá spolužačka. Nepřemýšlíš o vztahu s ní, máš v hlavě vždy jen jedno. Možnost se úplně uvolnit a ukázat se „v celé své kráse“ beze strachu vyděsit ji svým temperamentem a požadavky.

Jaké jsou tedy výhody radosti“ z jedné noci?

Žádné závazky a srdcervoucí rozhovory. Nemusíte celé hodiny poslouchat její stížnosti a trápení. Její novou halenku, až na naprosté minimum a ze slušnosti v rámci programu na jednu noc obdivovat také nemusíte. Nepotřebujete falešná přiznání a důkazy sympatií.

Neschopnost odhalit u ženy nějaké výrazné vady. Možná nesnáší fotbal nebo možná není dost chytrá, tyhle „hlouposti“ prostě nebudete muset v daný čas řešit.

Upřímnost v takových vztazích je relativní, oba víte, do čeho jdete. Jen si užíváte nový zážitek a příležitost zažít neobvyklé sexuální vjemy. A rozcházíte se po všem prožitém bez velké lítosti a s největší pravděpodobností navždy.

Sex na jednu noc díky své pomíjivé povaze nenechává čas na lži nebo podrazy. Jaký by to dávalo smysl lhát svému novému „známému“? Koneckonců, pro jednou můžete upřímně mluvit o svých preferencích v posteli bez strachu, že budete nepochopeni a odmítnuti. Stejně ji už neuvidíte, možná…

Ano, do toho všeho jsi šel kvůli krásné a příjemné příležitosti naplno. Prostě jsi podlehl pokušení. Ale je to všechno tak krásné a bez mráčku? A proč se tolik odsuzuje sex na jednu noc? Proč někteří lidé, když to jednou zkusili, odmítají opakovat takové experimenty?

Někdy je těžké se uvolnit s první ženou, kterou potkáte.

Neexistuje absolutně žádná záruka, že náhodná partnerka splní všechna vaše očekávání, která jsou na ni kladena. Docela často se stává, že muž je jednoduše zklamán svou volbou. Večer je již nenávratně ztracen a nálada je spíše zkažená. Ale pro tu radost to všechno přeci začalo.

Jednorázový sex s neznámou nebo “známou“ ženou může být plný nejrůznějších negativních důsledků, včetně možnosti nakazit se pohlavně přenosnou chorobou.  Souhlasím, je to hloupé a nepříjemné, dožadovat se lékařského potvrzení od krásné ženy sedící u baru. Kvůli této falešné skromnosti se dříve nebo později mnoho mužů, kteří “zneužívají“ sex na jednu noc, ocitne na kožním nebo v ordinaci venerologa.

Náhodné rychlé vztahy téměř ve sto procentech případů končí, jakmile začnou, aniž by přešly do něčeho vážnějšího. Je to jen vztah kvůli sexu samotnému. Ale může se stát, že po vášnivé noci se do této dívky bezhlavě zamilujete. To je důvod, proč mnoho z jednorázového sexu nepřináší čisté uspokojení a štěstí.

Když se nad tím vším zamyslím, chápu, že výše popsané výhody nebo nevýhody vás k němu pravděpodobně nedonutí nebo naopak. Cílem článku nebylo hledat, co je správné nebo špatné.

Chceme jen, aby jsme jednou provždy pochopili, že známosti na jednu noc jsou pouze zábava, nic víc. A podle toho s tím musíme zacházet, lehce a bez výčitek. Nesnažte se sexem na jednu noc řešit své vnitřní psychické problémy. To situaci nevyřeší, naopak jen zhorší.

Ať vám vše, co děláte, přináší jen spokojenost a radost! 

KategorieSex a Vztahy
Amand Košenila
Amand Košenila
„Jestliže svoboda slova vůbec něco znamená, potom je to právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet.“ George Orwell.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Aktuální články

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v baru a dnes ráno jste se probudili ve stejné posteli. Zde...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná. Alespoň v případech, kdy přiměřenost jednoho partnera vzbuzuje pochybnosti toho...

Skinners letos míří do Německa a USA

Fenomén v bosém obouvání, brněnští Skinners, za sebou mají úspěšný rok. Celkové tržby společnosti se vyšplhaly na 100 milionů...

Přestat kouřit může být obtížné, ale je to možné.

Téměř každý kuřák se nejednou v životě rozhodl skoncovat se špatným návykem, ale často se bolestná chuť na cigaretu...
- Reklama-

Jak moc konzervativní investor chcete být?

Kryptoměny mají v poslední době reputaci nestabilní investice, kvůli vysokým ztrátám investorů, častým podvodům a chybám. Jedno z nejvíc diskutovaných...

Zajímavý fakta o sexu, který se týkají lásky a romantických pocitů.

Není žádným velkým tajemstvím, že pravidelný sex je jedním z nejlepších způsobů, jak posílit vlastní imunitu. Výhody sexu, jak...

Musíš číst

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná....
- Reklama -

Mohlo by se vám líbitPODOBNÉ
Doporučeno pro vás