ŽenyŽeny ne vždy myslí vážně to, co ve skutečnosti...

Ženy ne vždy myslí vážně to, co ve skutečnosti říkají.

Jak rozumět ženské řeči?

-

- Reklama -

Někdy je komunikace se ženami, jako bloudění na zamlženém nádvoří plném hrábí. Ženy ne vždy myslí vážně to, co nám mužům říkají. Než se zamotáte do ikonické ženské fráze, pokusil jsem se sepsat takový jednoduchý seznam a přidal k nim odpovědi, které poslouží k posílení vašeho vzájemného porozumění. To vše jsem činil s nadhledem a humorem. Vzájemné porozumění je totiž přesně to, co od žen v první řadě chceme. Kromě všeho ostatního, že?

Miluješ mě? 

To znamená: že jsi darebák a několikrát jsi promeškal každodenní rituál s vyjadřováním své lásky.

Správná odpověď: „Moje láska k tobě je velká, jako objem oceánu ve srovnání s krabicí pomerančového džusu!“

Nesprávná odpověď: „Už jsem ti všechno na toto téma řekl, když jsme se potkali, proč se ptáš znovu?

Ahoj, kde jsi? 

To znamená: „Rozhodla jsem se zkontrolovat tvůj plánovaný rozvrh a zároveň poslouchat, zda v pozadí nejsou neznámé ženské hlasy.“ Mobilní komunikace změnila naše životy, právě jí vděčíme za tento nový typ ženského pozdravu k našemu každodennímu životu.

Správná odpověď: „Ahoj, zastavil jsem se v obchodě, abych se podíval na dárky pro tvé rodiče, ale dnes je tu hodně lidí…“

Špatná odpověď: „Co?“

Nejsem tlustá? 

Znamená to: „Naléhavě mi řekni, jak jsem krásná.“ Mužovo hodnocení vlastního vzhledu je založeno na prvním názoru, který slyší a zůstává poměrně stabilní až do klinicky prokázaného vyvrácení. To znamená, že do čtyřicítky se muž považuje za štíhlého a vlasatého (což potvrdila jeho prateta poukazem na jeho promoční fotku) a jako tlustý a plešatý se začíná stávat do pozice, až když ošetřující lékař zapíše „obezita“ nebo „alopecie“ v červeně na bílé zdravotní kartě. Sebevědomí žen se mění dvakrát až třikrát denně a závisí na pravidelných injekcích komplimentů.

Správná odpověď: Ha ha ha! Jsi jako rákos…

Nesprávná odpověď: „Samozřejmě, je těžké tě nazvat hubenou, ale obecně to není to hlavní.“

Nemůžu to teď udělat…

Znamená to: „Teď s tebou nebudu mít sex.“ Což je pochopitelné i beze slov. Je smutná a vypadá lehce provinile. Zůstáváte v přehnaném zmatku, tak jak to je? Jak přesně nemůže? Cítíte se jako nedostatečně vyvinuté chlípné zvíře, které nedokáže pochopit jemné mechanismy ženské psychologie. Ve skutečnosti se významy „tohle nemůžu“ značně liší. Od „na prvním rande“ a „jsem ženatý (jsi vdaná)“ až po „za smíchu tvých přátel z vedlejšího pokoje“ nebo „ dnes to mám“. Narazili jste na citlivou povahu, která něčemu, jako je sex s vámi, přikládá velký význam. Tentokrát to nevyjde, ale příště, už by to mohlo klapnout.

Správná odpověď: Rozumím a respektuji to. Pocity jsou někdy silnější než logika.

Nesprávná odpověď: „Dobře! A co mám teď, jako dělat?“

Jsem těhotná! 

To znamená, že budete muset učinit velmi důležité rozhodnutí. Protože děti jsou noční můra, ale žít život bez dětí je tak nějak nuda. Teď jde hlavně o to vše zařídit tak, aby rozhodnutí nebylo učiněno bez vás. A ještě něco, zkuste nejprve reagovat radostně, jen tak, abyste zvýšili hladinu světového optimismu.

Správná odpověď: Páni, to je skvělá novina! Musíme si o tom vážně promluvit.“

Nesprávná odpověď: „Vyhovuje ti jít ve středu na potrat? Mám slevovou kartu v prenatální poradně mého známého.“

Neznáme se ještě tak dobře… 

Znamená to: „Trochu se tě bojím a na prvním (druhém) rande nemám vůbec chuť na sex.“ Existuje takové pravidlo. Kvalitu vašeho budoucího vztahu to nijak neovlivní, jen si musíte chvíli počkat. I vy máte svá malá pravidla, jako například neukázat svou sbírku bičů a pout na prvním rande.

Správná odpověď je: „Ale mě se zdá, že se známe už tisíc let!“

Nesprávná odpověď: „Teď jdu na záchod, vrátím se a budeme dělat, jako by to bylo naše třetí rande, ano?“

Kup mě prosím po cestě vložky

To znamená, že váš vztah vstoupil do fáze důvěry a stability. Nyní si můžete dovolit česnekové brambůrky, zvýšené záchodové prkénko a sex v ponožkách. Ona vše odpustí.

Správná odpověď: „Samozřejmě, drahá. Jaké chceš, kde jsou nakresleny tři kapky nebo dvě?

Špatná odpověď: „Možná bych měl jít ke gynekologovi místo tebe?“

O čem přemýšlíš? 

Znamená to: „Nejsem si jistá, že mě máš rád, nejsem si jistá, jestli jsem dobrá v sexu, jsem úplně zmatená a nejsem si ničím jistá. Kromě toho se bojím, že mě teď budeš považovat za ženu snadné ctnosti, ale já taková nejsem.

Správná odpověď: (polibte ženu na správném místě) „Kam spolu vyrazíme tento víkend? Co by jsi chtěla dělat?

Špatná odpověď: „Teď by bodlo pivo! Studený… „

Tak kde jsi byl? 

To znamená , že nyní budete muset říci něco velmi, velmi přesvědčivého. Protože poslední dvě hodiny přiživovala svou žárlivost, posuzovala fakta a možná i telefonovala vašim přátelům, se kterými jste si prý krátili čas v baru s neprostupnými stěnami mobilních telefonů.

Správná odpověď: (po vypláchnutí úst po koňaku samozřejmě!) „Lásko moje! Juventus podělal Parmu 3:1! Jsi šťastná? Ale zdá se, že jsem omylem vypnul mobil…“

Nesprávná odpověď: „Jsem povinen se ti svěřovat s každým svým krokem?“

Bolí mě hlava 

Znamená to: „Dnes se se mnou budeš muset obejít bez vaginálního, orálního, análního a všech dalších druhů sexu, protože nemám náladu. Ani to nezkoušej.“ I když je možné, že ji opravdu jen bolí hlava.

Správná odpověď zní: „Je to mozek, který roste. Chceš, abych ti přinesl pilulku?

Špatná odpověď: „To nic není. Lehni si na břicho, tvoje hlava nic neucítí.“

Ničeho jsi si nevšiml? 

To znamená: „Tolik jsem se snažila, a ty, necitlivá zrůda, jsi ani nevěnoval pozornost.“ Naléhavě prozkoumejte ženu od hlavy až k patě, zda nemá třeba metamorfózu. Hrudník je na svém místě a velikost se nezměnila? To ještě nic neznamená. Zkuste si zapamatovat některé základní rysy jejího vzhledu, barvu a strukturu vlasů, barvu očí. Jsou změny? Nejste si jistý? Nebuďte naštvaní, člověk si není schopen zapamatovat těch 200-300 parametrů, které žena považuje za hlavní ve svém vzhledu. Novinkou může být manikúra, šaty nebo tvar obočí. Pokud se vaše přítelkyně najednou začala podobat Donaldovi, možná zvětšila objem rtů. Pokud se vám její oči zdají větší, možná dříve nosila brýle a nyní má čočky. I když je možné, že právě udělala generální úklid nebo pověsila nové závěsy. Což vás mělo hned napadnout.

Správná odpověď je: „Samozřejmě si všímám, nejsem slepý! Mnohem lepší!“

Nesprávná odpověď: „Čeho si mám všimnout? Nové natáčky?

Fakt nejsem tlustá? 

To znamená: že jste na tomto bolavém místě ještě neudělali dost práce. Ano, už jste ji přirovnali k rákosu, nabídli, aby si kupovala věci na dětském oddělení. Ale to nestačí! Vy sami byste se měli čas od času zamyslet, zamžourat a zamyšleně zamumlat: „Nezhubla jsi? Zdá se mi, že jsi zhubla… Musíš víc jíst, lásko moje…“

Správná odpověď je: „Přísahám na svou herní konzoli, nejsi… brzy budeš muset změnit svůj šatník!“

Špatná odpověď: „Pokud se mě na to znovu zeptáš, řeknu ti pravdu a to nechceš!“

Nevím, co na ní vidíš! 

Znamená to: „Nenávidím tuhle zmalovanou bytost a bude-li to nutné, vypíchnu jí oči.“ Každá mužská společnost má svou vlastní lyrickou hrdinku, jejíž diskuse je kouzlem notoricky známých mužských rozhovorů. Obvykle se jedná o běžného kolegu nebo bývalou spolužačku. Kouří, pije a obratně vypráví obscénní vtipy. Snadno se někomu posadí na klín, pokud nejsou prázdná místa. A i když existuje… Nic to neznamená, jen je tak přímá, tak svá. Manželky a přítelkyně je notoricky nenávidí.

Správná odpověď: Nic! Je tlustá, ošklivá a… co to znamená… vulgární! Mimochodem, zdá se mi, že jsi zhubla!

Nesprávná odpověď: „No tak, vždyť je v pohodě!“

Jen mě zajímalo, co bude dál…

Znamená to: „Uvažuješ o tom, že si mě vezmeš nebo jak to bude?“ První roky jsou nejpříjemnější. Prázdniny, Nový rok, chřipková epidemie, všechno je jako poprvé. Pak začnou opakování a žena přemýšlí o budoucnosti. Jak dlouho můžete „jen randit“? Když ty zraješ, ona stárne. Nejste připraveni se oženit? Představte ji příbuzným, vypište ji plnou moc k vašemu autu, vyrobte duplikáty klíčů, zkrátka podnikněte kroky ke konečnému sblížení a hrajte o čas.

Správná odpověď: „Vidím naši budoucnost v těch nejzářivějších barvách. Pojeďme na víkend pryč z města!“

Špatná odpověď: „Co má smysl o tom přemýšlet, stejně všichni umřeme!“

Jsem unavená a chci domů 

Znamená to: „Nudím se tu, nemám tu na koho zapůsobit, nikdo si nevšimne mé nové sukně s nášivkami a ani ty si mě nevšímáš!“ Jakmile jste ve společnosti neznámých známých své přítelkyně, můžete vždy najít útěchu v odlehlém koutě s lahví whisky a katalogem „BMW“. Ženy nejsou tak vznešené a soběstačné bytosti. Přinést a pobavit. Když nevíš jak, vezmi ji pryč.

Správná odpověď je: „Samozřejmě, drahá, už půjdeme. Mimochodem, seznam se s Helenou, Petrovo ženou. Jejich miminku jsou teprve dva a už šla do práce. Je to tak zajímavé!“

Nesprávná odpověď: „Lehni si tady na gauč, vzbudím tě, až bude čas jít domů. Počkej, přinesu ti deku, abych tě přikryl.“

Ještě jsem si nestihla umýt hlavu

Znamená to „nechci s tebou chodit.“ Protože kdyby chtěla, umyla by si vlasy za 15 minut, spěchala na rande o 10 minut dřív a čekala za rohem, aby se o 5 minut zpozdila.

Správná odpověď: „Tak zruším limuzínu, vyhodím kytky, vyleju šampaňské, zruším rezervaci stolu v nejlepší restauraci ve městě, pošlu medvěda zpátky do cirkusu… Je to škoda“.

Špatná odpověď: „Umyj to i zevnitř!“

 

„Chcete-li se dozvědět, co si žena skutečně myslí, což je mimochodem vždycky nebezpečné, dívejte se na ni, ale neposlouchejte ji!“

Oscar Wilde

Rozumím všemu 

Znamená to: „Jsi ženatý, ale mě to netrápí. Neboj se, nebudu tě obtěžovat večerními hovory.“ No, pokud chcete nezávazný vztah na odvrácené straně, toto je vaše šance. Zvláště pokud je ženě přes třicet, je vdaná a má tři děti. Nepotřebuje květiny, kam je pak dá? Vždy má u sebe doklad totožnosti, pro případ hotelu. Ona si stěžuje na svůj rodinný život, vy si stěžujete na svůj. Všemu rozumí. A ano, ani nemusíte mít sex. Stačí si povídat nebo prožít romantický okamžik!

Správná odpověď je: „Porozumění je tvoje nejcennější vlastnost.

Nesprávná odpověď: „Mohla bys používat stejný parfém jako moje žena?“

Říkáš to všem holkám? 

Znamená to: „Nevěřím na romantiku s tebou!“ Podivný, že? Zkuste se jí příště podívat do očí, zamyslete se nad něčím smutným a vysokým (třeba nad prezidentským hodnocením) a do boty si dejte kus ostrého předmětu, všechna tato opatření dodají vaší chlípné image tu správnou míru rozporuplné trémy. Což v šeru lze zaměnit za upřímnost. Ano, a vyndejte z náprsní kapsy ten balíček kondomů.

Správná odpověď je: „Ano, ale obecně jsem nesmělý. Jsi první, kdo mě po sto letech zaujal.“

Špatná odpověď: „O čem to dnes všichni mluvíte?“

Jsem tak opilá! 

Znamená to: „To ty jsi mě opil, tak mě teď můžeš svést, mé svědomí je čisté.“ Ano, je to tak nespravedlivé, že? Ale funguje to…

Správná odpověď: Zavři oči a lehni si. Nyní se pokusím ti poskytnout umělé dýchání.

Nesprávná odpověď: „Fakt?.. jo?.. Kde je tady záchod…?“

 

Asi bychom mohli pokračovat, ale to by dle mého úsudku, bylo na vydání knihy. Důležitým aspektem celého chápání, co žena říká a co si myslí je umění si vzájemně naslouchat.

KategorieŽENY
Amand Košenila
Amand Košenila
„Jestliže svoboda slova vůbec něco znamená, potom je to právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet.“ George Orwell.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Aktuální články

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v baru a dnes ráno jste se probudili ve stejné posteli. Zde...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná. Alespoň v případech, kdy přiměřenost jednoho partnera vzbuzuje pochybnosti toho...

Skinners letos míří do Německa a USA

Fenomén v bosém obouvání, brněnští Skinners, za sebou mají úspěšný rok. Celkové tržby společnosti se vyšplhaly na 100 milionů...

Přestat kouřit může být obtížné, ale je to možné.

Téměř každý kuřák se nejednou v životě rozhodl skoncovat se špatným návykem, ale často se bolestná chuť na cigaretu...
- Reklama-

Jak moc konzervativní investor chcete být?

Kryptoměny mají v poslední době reputaci nestabilní investice, kvůli vysokým ztrátám investorů, častým podvodům a chybám. Jedno z nejvíc diskutovaných...

Zajímavý fakta o sexu, který se týkají lásky a romantických pocitů.

Není žádným velkým tajemstvím, že pravidelný sex je jedním z nejlepších způsobů, jak posílit vlastní imunitu. Výhody sexu, jak...

Musíš číst

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná....
- Reklama -

Mohlo by se vám líbitPODOBNÉ
Doporučeno pro vás