ŽenyCo muži nemají rádi na svých ženách?

Co muži nemají rádi na svých ženách?

Rády řeší své emocionální pocity před důležitou událostí

-

- Reklama -

Samozřejmě, ženy jsou úžasná stvoření. Snaží se být krásné, upravené a k jakýmkoli procedurám prostě nechodí, jen aby vypadaly stále oslnivě. Přesto jsou věci, kterým muži nerozumí, navíc by je asi rádi vymýtili. V článku se podíváme na nejznámější ženské rozmary, které muži nemají rádi.

Pověry, věštění, horoskopy

Jednoho dne, když přijdete domů z práce, najdete ji v slzách. Po procházení i těch nejstrašnějších možností ji běžíte samozřejmě utěšit, ale po zjištění důvodu upadnete do strnulosti. Ukázalo se, že jí horoskop předpověděl rozchod s milovanou osobou a ona vlastně váš vztah ukončila.

Milé dány! Pokud jste si dali tu námahu a čtete tento článek, nezapomeňte, že muži nevěří v sílu horoskopů, ale v sílu skutečností a činů. Navíc závislost na pověrčivosti je vnímáno jako zbytečný rozmar.

Připomenutí mužského původu pro sobecké účely

Občas od vašich milovaných žen slýcháte „Kup mi perleťový lak v kosmetice.“ Ve vaší snaze vyhnout se takovému osudu, používá osvědčený trumf. „Vždyť jsi chlap!“ Samozřejmě jsou věci, které by muži měli umět, opravit zásuvku, přestěhovat nábytek, koupit kvalitní zbraně na lov. Ale běhání po obchodech s dámskou kosmetikou zjevně není oblíbený mužský mandát.

Muži považují apel na mužský původ za nepřesvědčivou manipulaci a dokážou rychle rozlišit, kdy ženy opravdu potřebují pomoc a kdy jde jen o rozmar.

Někdy jí je zima, někdy horko

Před pár minutami jí bylo horko. Ale poté, co jste vstali z pohodlné pohovky a otevřeli okno, velmi se ochladilo a žalostným hlasem začala žádat, aby se okno zavřelo, protože je to pro ni škodlivé a mohla by se nachladit. Ale buďte si jistí, že jakmile zavřete okno, bude jí zase horko a vy jste jen extrém v dané situaci.

To jsou ty ženy, které mají potíže s vnímáním normálního teplotního režimu.

Rozhovory po sexu

Je vědecky prokázáno, že téměř 99,9 % mužů usne doslova okamžitě po vášnivém sexu. Může za to hormon zodpovědný za svalovou sílu, jehož hladina po nástupu orgasmu prudce klesá. Proto mají muži tendenci po sexu usnout.

Ženy naopak po intimitě vyžadují duchovní blízkost. A během tohoto období zůstávají stále energičtí a veselí.

Otázky k vaší bývalce

Existuje jedna legenda, že jsou ženy, které se nikdy nezajímaly o bývalé milenky svých mužů. Během psaní tohoto článku jsem bohužel žádný zdroj této legendy nenašel.
Nejprve se nudně ptá na váš minulý vztah, na chvíli se vzdálíte od odpovědi, ale pak stejně podlehnete a řeknete nějaké nuance. Její reakce je však často zcela nečekaná. Žena se zachmuří, stáhne se na chvíli do sebe a pak se čas od času v rozhovorech zmíní o vaší bývalé vášni ke své ex, samozřejmě že ve váš prospěch, kterou jste dlouho neviděli ani spolu dobu nekomunikovali.

Pokusy stát se vaší kosmetičkou

Téměř všichni muži samozřejmě milují, když jim jemné ženské ruce dopřejí relaxační masáž. Ale jsou úplně opačné pocity, když se vám zuřivě snaží tlačit na pupínky, nebo ještě hůř, vytrhává vám chloupky z nosu. Některé ženy se stále snaží na svém muži vyzkoušet novou pleťovou masku nebo krém. Ne každý chlap je však na takové experimenty připraven.

Ráda řeší své pocity před důležitou událostí

V den důležité události jste téměř připraveni opustit dům, ale najednou jí něco prolítne hlavou, že jste dnes nějaký chladný, nebo si vzpomněla, že jste jí dlouho nedal květiny, a pak to začne. „Seš divnej!“, „Ty už mě nemiluješ!“. A vy jste jen zmaten současnými potížemi a situací. Výsledkem je, že na dovolenou přichází uplakaná a dívá se na vás s výčitkami. V nejhorším případě zůstanete doma s naprosto zkaženou náladou a s nervy v kýblu.

Touha mít vše pod kontrolou

V každém vztahu nastává okamžik, kdy žena začne zasahovat do svobody svého muže a snaží se vše ovládat. A to platí pro všechny sféry života, pořádek v domě, každá věc by měla mít své místo. Také váš vzhled. „Tohle sundej, tohle si obleč!“, Setkání s přáteli, „Kdo to byl a o čem jste mluvili?“, Vaše poloha, ve všech messengerech na smartphonu je aktivována funkce geolokace. V důsledku toho může taková úplná kontrola vést ke katastrofálním následkům.

Příliš zranitelná ženská

Není to o tom, že musí být Arnold Schwarzenegger v sukni. Ale také není dobrý, aby žena hystericky ječela nebo omdlévala při pohledu na žábu nebo brouka. Nepříjemné je i přílišné milkování se zvířaty, malými dětmi a samozřejmě s muži. Vyslovená fráze ženy, „Ty můj čumáčku!“ je mnohem lepší to za žádných okolností nevyslovovat.

Příliš časté pořizování selfie

Její telefon má 26 358 fotek ve stylu selfie. Pozor, to není limit! Fotí se doslova všude, doma, ve výtahu, na ulici, v autě, v restauraci, na procházce, na návštěvě, v kosmetickém salonu, ve fitku… Už se tak stalo, narcismus je nedílnou součástí ženské podstaty. Muži však svým konstruktivním myšlením považují takové jednání za zbytečné a postrádající jakýkoli smysl. Na tomto základě tedy může docházet k velkým neshodám.

Závěrem

Skuteční muži oceňují a respektují, co pro ně ženy dlouhodobě dělají, jak o sebe pečují a snaží se vždy vypadat dobře, uvařit, zavtipkovat, udržovat si zdravý smysl pro humor. Přesto si stále přejeme, aby ženy vypadaly v našich očích jako hodné víly bez vyjmenovaných rozmarů.

KategorieŽENY
Amand Košenila
Amand Košenila
„Jestliže svoboda slova vůbec něco znamená, potom je to právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet.“ George Orwell.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Aktuální články

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v baru a dnes ráno jste se probudili ve stejné posteli. Zde...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná. Alespoň v případech, kdy přiměřenost jednoho partnera vzbuzuje pochybnosti toho...

Skinners letos míří do Německa a USA

Fenomén v bosém obouvání, brněnští Skinners, za sebou mají úspěšný rok. Celkové tržby společnosti se vyšplhaly na 100 milionů...

Přestat kouřit může být obtížné, ale je to možné.

Téměř každý kuřák se nejednou v životě rozhodl skoncovat se špatným návykem, ale často se bolestná chuť na cigaretu...
- Reklama-

Jak moc konzervativní investor chcete být?

Kryptoměny mají v poslední době reputaci nestabilní investice, kvůli vysokým ztrátám investorů, častým podvodům a chybám. Jedno z nejvíc diskutovaných...

Zajímavý fakta o sexu, který se týkají lásky a romantických pocitů.

Není žádným velkým tajemstvím, že pravidelný sex je jedním z nejlepších způsobů, jak posílit vlastní imunitu. Výhody sexu, jak...

Musíš číst

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná....
- Reklama -

Mohlo by se vám líbitPODOBNÉ
Doporučeno pro vás