Sex a VztahySex je důležitou součástí zdravého vztahu, proč ženy odmítají...

Sex je důležitou součástí zdravého vztahu, proč ženy odmítají orální sex?

Jakýkoli tlak na vaši partnerku, bude pro ni velmi nepříjemný.

-

- Reklama -

Dobrý sex je důležitou součástí zdravého vztahu. Každý má své vlastní představy o tom, co znamená „dobrý“. Pro někoho je to o pravidelnosti, pro někoho o pocitech, pro jiného o rozmanitosti. A některým pro úplné štěstí orální sex prostě nestačí. Ale proč ho ženy tak často odmítají?

Pokud vaše partnerka ostře odmítá orální sex, existuje několik možností pro celý vývoj událostí. Je samozřejmě snazší nechat to být a nevrtat se v tom. Příliš nelpěte a netrvejte na odhalení, jaký je oprávněný důvod odmítnutí. Pokud jí všechno ostatní vyhovuje, pak absence orálního sexu je docela možné přežít. Ale jakýkoli nevyřešený problém se dříve nebo později projeví. Nároky a konflikty budou začínat vždy od nuly. Je tedy lepší na to pomalu přijít a pokusit se problém společně vyřešit. Co by tedy mohlo být důvodem jejího odmítnutí?

Nedostatek důvěry

Pokud jste spolu krátce nebo jste se dokonce potkali včera, je pravděpodobné, že na některé věci v posteli prostě není připravená. Většina žen se rozhodne experimentovat pouze ve stabilních vztazích. Postupem času, až přijde důvěra, žena ráda ztělesní vaše fantazie a podělí se o ně.

Přísná výchova

Když se prvně dívka a pak žena od dětství učí, že sex je něco nečistého, neslušného a ostudného, ​​je nepravděpodobné, že z ní nevyroste vášnivá tygřice. S největší pravděpodobností je intimita pro ni spojena pouze s plozením. V tom lepším případě ji spatříte v misionářské poloze a s vypnutými světly. Pokud máte takovou dámu doma, nenechte se hned odradit. Je docela možné, že ji brzy osvobodíte. Ale zde opět potřebujete získat její důvěru, trpělivost a čas. Nespěchej na ni.

Nedostatek milostné rovnováhy

Pokud svou partnerku neuspokojíte a přitom od ní vždy očekáváte orální sex, jednoho dne se tím může začít nudit. Dnes už není ta doba, kdy bylo splnění všech mužských rozmarů hlavním cílem každé ženy. Dnes si také chtějí dopřát potěšení ze sexu. Nebuďte proto sobci a líní, zjistěte, co vaše drahá polovička chce a uskutečněte její fantazie. Když si oba stejně užíváte intimního života, pak v každodenním životě dochází k mnohem menšímu napětí a nedorozumění.

Psychologický blok

Někdy dokonce pohled na váš penis vyvolává u ženy negativní pocit. Nemyslete si, že důvod je konkrétně ve vašem orgánu, nemá to s tím nic společného. Vnitřní komplexy, postoje, trauma nebo jen špatná zkušenost mohly u ženy způsobit takovou reakci, že se jí orální sex prostě znechutil. Aby se s takovými „brouky v hlavě“ vypořádala, potřebuje se ponořit do sebe, třeba i společně s psychologem. Je nepravděpodobné, že byste ji mohli nějak ovlivnit. Prozatím tedy věnujte více pozornosti tomu co jí doposud uspokojuje.

Ne příliš dokonalá hygiena

I skuteční fanatici čistoty mají problémy s nepříjemným zápachem. To je úplně normální. Určitě čas od času něco děláte celý den v dusné atmosféře, zpotíte se, samozřejmě jdete na toaletu. A není ani čas ani příležitost se důkladně umýt. A večer na to kvůli únavě můžete jednoduše zapomenout. Prostě zbytečně neznepokojujte svou ženu. Nezapomeňte si před sexem skočit do sprchy a ona nebude mít ten důvod vám upírat to potěšení.

Nátlak

Jakýkoli tlak na vaši partnerku, bude pro ni velmi nepříjemný. Pokud ji k něčemu donutíte, aniž byste pochopili důvod odmítnutí, žena vás rozhodně nebude chtít potěšit. Jakékoliv nátlaky a agresivní vynucování si jakýchkoliv sexuálních praktik je to poslední, co váš zdravý vztah potřebuje.

To by mohli být hlavní důvody odmítnutí, proč je žena proti orálnímu sexu. Naštěstí jsou všechny řešitelné. A mnohé jsou docela snadné. Vždy musí být ochota pochopit pocity své partnerky. Prostě a jednoduše nebuďte sobečtí!

KategorieSex a Vztahy
Amand Košenila
Amand Košenila
„Jestliže svoboda slova vůbec něco znamená, potom je to právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet.“ George Orwell.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Aktuální články

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v baru a dnes ráno jste se probudili ve stejné posteli. Zde...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná. Alespoň v případech, kdy přiměřenost jednoho partnera vzbuzuje pochybnosti toho...

Skinners letos míří do Německa a USA

Fenomén v bosém obouvání, brněnští Skinners, za sebou mají úspěšný rok. Celkové tržby společnosti se vyšplhaly na 100 milionů...

Přestat kouřit může být obtížné, ale je to možné.

Téměř každý kuřák se nejednou v životě rozhodl skoncovat se špatným návykem, ale často se bolestná chuť na cigaretu...
- Reklama-

Jak moc konzervativní investor chcete být?

Kryptoměny mají v poslední době reputaci nestabilní investice, kvůli vysokým ztrátám investorů, častým podvodům a chybám. Jedno z nejvíc diskutovaných...

Zajímavý fakta o sexu, který se týkají lásky a romantických pocitů.

Není žádným velkým tajemstvím, že pravidelný sex je jedním z nejlepších způsobů, jak posílit vlastní imunitu. Výhody sexu, jak...

Musíš číst

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná....
- Reklama -

Mohlo by se vám líbitPODOBNÉ
Doporučeno pro vás