ŽenyCo si nejvíce přejí ženy ve vztahu?

Co si nejvíce přejí ženy ve vztahu?

Muži se bohužel často bojí otevřít svým milovaným ženám.

-

- Reklama -

Ženy jsou docela silné povahy, ale zároveň i slabé. Skutečně dokážeme vyřešit mnoho obtížných problémů, udělat všechno sami. Nabízí se ale otázka, proč? Rodina je to, co potřebujeme sdílet s radostí i strastí života s milovanou osobou! V rodině se někdy stáváme náročnými a vrtošivými, ale když žijeme s milovaným člověkem, stále potřebujeme jeho upřímnou pozornost. Potřebujeme ho jako vzduch, bez něj je náš život neúplný!

Takže my ženy, bez ohledu na národnost a náboženství, věk nebo postavení, potřebujeme romantiku! Kdo ví, co to je? Umělecký trend nebo banální večeře při svíčkách? Nebo snad překvapení v podobě nečekaného dárku či „ modrého z nebe “? Naše ženská potřeba prahne, právě po této romantice, někteří muži mohou uhodnout naše rozmary, ale my jí stále nemáme dost.

Co přesně nám chybí? Když shrneme všechny definice na toto téma, ukáže se, že romantika je „vzestup a idealizace reality“, stejně jako „patos boje a úspěchů“! Romantický znamená, být emocionálně optimistický a zasněný. To je přesně to, co ženám chybí! Něco duchovního, krásného a důležitého.

My ženy nutně a neustále potřebujeme něhu. Vždyť ne nadarmo jsme my sami ze své podstaty křehká, jemná a rafinovaná stvoření! Taková něžnost pro nás nemá se sexem nic společného! To lze přesněji přirovnat k pocitům, které vyjadřujeme našim dětem nebo domácím mazlíčkům. Muž naopak chce projevovat něhu, jen jako předehru k sexu, a někdy i to odmítá. Výsledkem je, že mnoho žen odchází za mimomanželskými intimními vztahy, prostě se chtějí jen vědomě vzrušit.

Ano, je to zrada… Možná je důvodem právě jen ten nedostatek něhy. Není to náhodou pro muže důvod k zamyšlení? Žena totiž může skutečně zažít fyzickou jednotu s mužem až poté, co k sobě ucítí projev něhy! Jistě, mnozí muži si pamatují vášnivé námluvy se svými ženami, ale stále nechápou, proč se ženy nechovají tak, jak se chovali, když byly poprvé spolu.

Pánové, vaše milovaná se tak nechová, protože se k ní nechováte tak, jak jste byli zvyklí. No, alespoň uspořádejte společnou večerní procházku nebo se spolu podívejte na film, který si sama vybere. Samozřejmě, váš telefonát z práce je obecnou samozřejmostí. Když ženě projevujete něhu, zdá se, že jí říkáte „Záleží mi na tobě a chráním tě, jsi pro mě důležitá a nechci, aby se ti něco stalo, záleží mi na tvých problémech a jsem s tebou. Věřím, že se máš dobře a jsem na tebe hrdý!“

My ženy opravdu potřebujeme komunikaci. To znamená, že chceme mluvit s naším milovaným a jediným, nejlepším, nejmocnějším, inteligentním a hodným člověkem o všem! Mluvit upřímně, otevřeně a zároveň milovaně, musí nám ve všem rozumět a podporovat nás, protože nás miluje! Je pro nás také důležité vědět, jaké má plány a jaké má problémy, co má rád a čeho se bojí, obecně vše, co má ve své hlavě.

Muži se bohužel často bojí otevřít svým milovaným ženám. Možná je to způsobeno společenskými stereotypy ohledně vlastností výchovy malých chlapců. Otcové totiž svým synům říkají, aby neukazovali své city druhým, aby byli silní a zodpovědní! V důsledku toho se tyto děti jednoduše uzavřou a skryjí své skutečné emoce, a to i před svými rodiči.

V ženské duši se komunikace snoubí s něhou a také symbolizuje duchovní jednotu s milovanou osobou! Když touhu po takové komunikaci vyjadřují muži ve vztahu k nám pravidelně a denně, pak vzniká připoutanost.

 

V našem vztahu je ale jeden problém, který stojí mezi námi a neustále překáží. Mnoho mužů se bojí stát „romantikem“ a z toho záměrně nedávají své ženě to, co skutečně chce, aby ji nerozmazlovali. Výklady toho problému se ovšem liší! Ženy nepotřebují všechno najednou! Jen malé a pravidelné známky pozornosti a takové malé dobývání vztahu jen prospěje!

Samozřejmě také zájmy! Naše zájmy jsou tím, co nám dává nejpříjemnější emoce, co nás zajímá, co se stává prodloužením našeho pocitu, a chcete-li, odráží naši individualitu. Běda vašemu vztahu, pokud se sféry zájmů vás a vašich blízkých od sebe velmi liší.

Urputná zamilovanost do práce jednoho z partnerů může vztah zchladit, pokud takové nadšení nesdílí i druhý partner. Workoholici často obětují vlastní rodinu, protože se v práci cítí jistěji než ve vztazích. Ale je v naší moci tomu zabránit a svým rázným rozhodnutím se donutit, upřímně zajímat o to, co je pro druhého zajímavé! Koneckonců, je to vždy v našem zájmu s vámi.

Obecně, milí pánové, je čas trochu poopravit svou osobnost a přidat, inu, ještě alespoň jeden aspekt vašeho velkého ega! To pomůže v každém vztahu, protože všichni jsme více nakloněni hájit svůj názor a své zásady do posledního, než poslouchat druhého, dokonce i milovaného člověka. Pokud si přesto jako priority zvolíme rodinu nebo vztahy, pak budeme vždy připraveni udělat něco příjemného pro svou spřízněnou duši!

Také my ženy, sice podvědomě, ale přesto chceme, aby náš muž hrál v rodině vůdčí roli, aby byl pro naše děti, skutečné či potenciální, dobrým otcem a také pilně pomáhal při jejich výchově. Do tohoto seznamu můžete bezpečně přidat ženskou potřebu respektu, sexuální uspokojení a finanční podporu, pomoc v domácnosti a samozřejmě věrnost milované osoby.

A co po tom všem pánové následuje? Láska a znovu láska, která vždy povstane. Tato láska se stane moudřejší než první milostná vášeň.

KategorieŽENY
Eva Manté
Eva Manté
Jsou tři věci, které už nevrátíme. Slova, které jsme vyřkli, šance, které jsme propásli a čas, který uplynul. Však osud si vždy najde svou cestu.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Aktuální články

Chce jen vaše peníze, jak poznám zlatokopku.

Šťastné a pevné vztahy je to, o co všichni usilujeme, respektive se snažíme je budovat na společných zájmech a...

Lidé chtějí být mladí a krásní.

Dvacáté první století je dobou nových možností nejen v medicíně. Pokrok v oblasti zdraví a zkrášlovaní provází lidstvo během celé historie....

Ženy ne vždy myslí vážně to, co ve skutečnosti říkají.

Někdy je komunikace se ženami, jako bloudění na zamlženém nádvoří plném hrábí. Ženy ne vždy myslí vážně to, co nám...

Jak překonat rozpad vztahu?

V životě mnoha lidí dochází k partnerským rozchodům. Někdo může být shozen už v prvopočátku vztahu a někdy to...
- Reklama-

Řada věcí, které nakonec zlomí i ten nejpevnější vztah

Každý chce, aby jeho vztah byl dlouhý a šťastný. Ale ne vždy, to tak vyjde. Existuje řada věcí, které zlomí...

Jaký by měl být skutečný muž?

Velmi často v konverzaci mezi ženami můžete slyšet frázi "skutečný muž." Ale co by to přesně mělo být? Dost...

Musíš číst

Chce jen vaše peníze, jak poznám zlatokopku.

Šťastné a pevné vztahy je to, o co všichni...

Lidé chtějí být mladí a krásní.

Dvacáté první století je dobou nových možností nejen v medicíně....
- Reklama -

Mohlo by se vám líbitPODOBNÉ
Doporučeno pro vás