Sex a VztahyJak zaujmout a získat ženu?

Jak zaujmout a získat ženu?

Vaše přání udělat dojem a touha zaujmout ženu by měla být čistě upřímná, pozitivní a nenápadná, jinak to způsobí negativní účinek.

-

- Reklama -

Otázka, kterou si pokládáme po staletí. Většina mužů si dříve nebo později položí stejnou otázku. Jak mám zaujmout a získat srdce ženy. Zdá se, že by to mohla být ta jednodušší odpověď. Ale zdání jen klame, neboť mužská a ženská povaha je tak rozdílná. Proto stále hledáme odpověď.

Odpověď může být docela banální a jednoduchá. Měli byste ženu něčím překvapit, ohromit, zachytit signál. Nebo prostě jen vymyslet nějakou pohádku. Ano, každý muž má svoji pohádku a od pradávna tím trpíme dodnes.

Zájem ženy závisí na mnoha faktorech, její představivosti, sociálním postavení, vidění světa, charakteru, různých návyků, životního stylu, dětství, problémů, práce, závislostí, tužeb, chutí, ale i představ o tom, jaká by pohádka měla být. Takových příležitostí může být spousta, stačí jen opravdu chtít vyvolenou ženu náležitě oslovit.

Jaké se naskytují možnosti ženu zaujmout?

Existuje mnoho možností. Určitě dávejte ženě spousty skutečných, nikoli virtuálních, odeslaných přes internet květin. Žena květiny zbožňuje, mohou být výjimky, ale na ty určitě dojem udělat nechcete. Nemusí to být každý den a taky to nemusí být velké pugety. Taková kvetoucí květina v krásném květináči s patřičným psaníčkem dokáže velké zázraky. Koneckonců vydrží určitě déle, než konvekční pugety květin. A o to právě jde, chcete aby to vaše úsilí vydrželo nějaký čas a bylo jí stále na očích.

Co zkusit něco originálního. Víte, kde vaše milá bydlí? Před jejím domem na asfalt napište, nejlépe pod její okna, slova „Miluji tě!“ Kvalitní fosforečnou barvou. Tohle zaručeně dostane každou ženu, tedy asi by mělo. A pokud ne, tak má něco se zrakem, nebo bude ledová královna a pravděpodobně bydlí v mrazáku.

Pamatujte si datum, kdy má vaše milá narozeniny. Tohle rozhodně nepodceňujte, pro případ, že by se vám to vykouřilo z hlavy, zapište si to digitálního diáře, lepší opakované upozornění, než případné problémy, které vám zkomplikují pokračovat v dobývání vašeho objektu. Co darovat ženě, kterou pomalu poznáváte a dobýváte? Samozřejmě, že ji vezmete na večeři, ale nezahrnujte ji hned drahokamy, nebo jinými šperky. Úplně postačí pořídit středně velké plyšové zvíře, ale je dobré to umět odhadnout, protože takový tlustý medvěd nemusí dobře zapůsobit. Kytice s přáníčkem, ale klidně i originální narozeninový dort. Nejlepší bude, když jí to předáte osobně, pokud to situace dovolí. Jako třešničku na dortu ji zazpívejte vtipnou písničku. Nezabralo to? Pravděpodobně dostala od vás tlustého slona s chobotem dolu a z vašeho zpěvu jí rozbolela hlava.

Podávejte jí ranní kávu až do postele, ale jen v případě, že už máte mandát a přístup k její loži. Tohle je už trochu vyšší level. Rozhodně jí nenoste ranní kávu k ní do bytu, pokud víte, že ji určitě překvapíte, když právě vstává. Mohli byste být i vy nemile překvapeni.

Napište ji romantický dopis, jasně že vlastní rukou a pošlete ho poštou, ale lepší to bude poslat kurýrem. Starý osvědčený způsob milostné komunikace. V tom horším případě vaše psaníčko skončí v hromadě jiné pošty, slevovými kupony na kosmetiku nebo akčními letáky dámské výběrové konfekce.

Je dobré být připraven poskytovat ji v těžkých chvílích nezaujatou pomoc, vyřešit její každodenní problémy. Můžete jí třeba opravit auto nebo kávovar, zatlouct hřebík pro její obrázek, který si včera koupila. Nikdy se nevnucujte, ani nenaléhejte, pokud bude o vaše zlaté ručičky stát, určitě to poznáte.

Berte ji na romantické večeře nebo večírky, ale tady opět opatrně, mohla by si na to rychle zvyknout a vám by to mohlo po pár týdnech narušit váš uhlazený rozpočet. Něco chutného uvařte nebo připravte malý piknik. Neumíte vařit? Nevadí, máte přeci internet, tam se řešení najde. Taková nabídka romantické večeře v přírodě je určitě skvělá volba. Ovšem nesmí venku mrznout, ani mexické ďábelské fazole nemusí být skvělý nápad, byť je sami máte rádi.

Stále o ni projevujte zájem. Vyjádřete svou touhu mít s ní dítě, ale pokud to tak ve skutečnosti necítíte, nebo jen váháte, nikdy, a to důrazně, nikdy si s jejími mateřskými city nezahrávejte. Pokud vaši faleš odhalí, věřte, že je po všem, co jste si do toho okamžiku naplánovali.

Říkejte ty jednoduchá, ale velmi důležitá a nezbytná tři slova. Ale nemelte je, jako flašinet, vždy najděte vhodnou chvíli, vyslovte své pocity nahlas. Oslovujte ženu jménem, zjistěte, jak jí říkají přátele, rodina, jak by sama chtěla, aby jste ji oslovoval. Rozhodně nepoužívejte změkčovadla typu, beruško, třešničko, bonbonku. Můžete ovšem zkusit někdy zariskovat a oslovit ji trochu drze, jako třeba „Miluji tě ty moje vichřice“. Možná, že se promění v tornádo, tady člověk nikdy neví, pokud si nejste jisti, raději neriskujte.

Takže vaše přání udělat dojem a touha zaujmout ženu by měla být čistě upřímná, pozitivní a nenápadná, jinak to způsobí negativní účinek. Chcete-li ženu skutečně zaujmout, musíte ji velmi dobře poznat. Studovat ji, objevovat její životní touhy, představy, klidně i její vize světa. Zdroje vyhledávání informací v době obecné informatizace je spousta. Ale být nablízku s vytouženou ženou ve správný čas a na správném místě s příslušným klíčem k jejímu srdci, to už není otázka pouhé informatizace nebo technologie.

Ještě jedna důležitá otázka, proč to všechno potřebujete vědět? Protože hlavní věcí v touze zaujmout a získat si srdce ženy je základním kamenem upřímnosti vašich toužebných záměrů.

KategorieŽENY
Amand Košenila
Amand Košenila
„Jestliže svoboda slova vůbec něco znamená, potom je to právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet.“ George Orwell.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Aktuální články

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v baru a dnes ráno jste se probudili ve stejné posteli. Zde...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná. Alespoň v případech, kdy přiměřenost jednoho partnera vzbuzuje pochybnosti toho...

Skinners letos míří do Německa a USA

Fenomén v bosém obouvání, brněnští Skinners, za sebou mají úspěšný rok. Celkové tržby společnosti se vyšplhaly na 100 milionů...

Přestat kouřit může být obtížné, ale je to možné.

Téměř každý kuřák se nejednou v životě rozhodl skoncovat se špatným návykem, ale často se bolestná chuť na cigaretu...
- Reklama-

Jak moc konzervativní investor chcete být?

Kryptoměny mají v poslední době reputaci nestabilní investice, kvůli vysokým ztrátám investorů, častým podvodům a chybám. Jedno z nejvíc diskutovaných...

Zajímavý fakta o sexu, který se týkají lásky a romantických pocitů.

Není žádným velkým tajemstvím, že pravidelný sex je jedním z nejlepších způsobů, jak posílit vlastní imunitu. Výhody sexu, jak...

Musíš číst

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná....
- Reklama -

Mohlo by se vám líbitPODOBNÉ
Doporučeno pro vás