ŽenyRafinovaně zákeřné a zrádné ženy, které vám zatemní mozek!

Rafinovaně zákeřné a zrádné ženy, které vám zatemní mozek!

Zvláště nebezpečné typy žen, kterým je dobré se vyhnout

-

- Reklama -

Někdy jsou i ti nejotrlejší a nejpozornější zástupci silné poloviny lidstva před ženskou prohnaností bezmocní. Ženy jsou zákeřné, znají tolik důmyslných způsobů, jak vám zatemnit mozek. Nemá smysl všechny vyjmenovávat, ale některé stále stojí za zdůraznění.

Ženy na které byste měli být obzvláště ostražití, abyste jednoho dne neupadli na jeden z jejich nebezpečných háčků.

Matka pečovatelka

Tyhle ženy se na mužské cestě vyskytují poměrně často. Jedná se o typické matky pečovatelky, jejich až dotěrná péče a opatrovnictví může z každého muže udělat malého chlapce, neschopného střízlivě myslet a dělat vlastní dospělé činy. Poznat vypočítavost takové ženy je poměrně jednoduché. Stará se o svého vyvoleného nepřetržitě, stará se o jeho zdraví, klidně mu může nosit večeři až pod nos, aby ho nerušila od počítačové hry nebo fotbalového zápasu, potichu bude sbírat vaše rozházené ponožky po bytě a každé ráno vás bude hladit po kalhotách. Skvělý že?

Fúrie

Jako fúrie se označuje zlá, zuřivá a zběsilá bytost.

Zlá žena je jedním z nejnebezpečnějších typů, jaké si lze jenom představit. Taková ženská se obvykle zlobí na všechno a na všechny kolem, a to dokonce i své vlastní děti. Ženské fúrie mají zvláštní nenávist k mužům a obviňují je ze všech stávajících i neexistujících problémů. U takových žen musíte být obzvláště opatrní. Stejně jako hadi se tiše a důkladně otírají o vaši důvěru, poté náhle udeří smrtelnou ránu. Obvykle sledují jeden a jediný cíl, pomstít se, udělat to tak šikovně a důkladně, prostě jedovatě. Uštknutí hadem je bohužel extrémně bolestivé a hojení trvá velmi dlouho. Bohužel není na každé uštknutí jedovatým hadem funkční protilátka.

Extrémně silná a nezávislá

Žije ve svém hmotném světě, kde jsou důležité pouze peníze. Takové ženy jsou ctižádostivé kariéristky, které pracují nepřetržitě, aby měly vždy pevně zaplněnou peněženku. Pyšní se tím, že hodně vydělávají a pravidelně navštěvují VIP letoviska světa. Nezapomínají to viditelně ostatním připomínat prostřednictvím sociálních sítí. Celý jejich skvělý doprovod je samozřejmě informován, že tyto silné a nezávislé ženy se se všemi svými problémy vypořádají výhradně samy. Po navázání vztahu s tak tvrdou a neomylnou kariéristkou muž nejčastěji pociťuje neustálé nepohodlí, protože je zbaven práva hrát svou přirozenou, prvotně mužskou roli.

Chudák popelka

Tato žena žije v chudobě, aspoň tak to vidí ona, což ji nutí neustále hledat muže, který vyřeší všechny její problémy. Takový ten, co jí otevře dveře do zcela nového světa. Její ošuntělý byt nebyl tak deset let rekonstruován, a když usíná sní jen o tom jednom, jak jednoho dne potká prince na bílém koni, který ji vezme na svůj nádherný zámek. Takové ženy se bojí práce jako oheň vody a veškeré své úsilí vrhají do nalezení bohatého muže. Se sebevědomým směřováním ke svému cíli zavírají oči nad mnoha věcmi, včetně věku, vnějších údajů a dalších nedostatků svého vyvoleného. Hlavní je, aby byl bohatý a poskytoval chudé ženě dobře živenou a zářivou budoucnost.

Turistka

Pravděpodobně znáte ty příběhy o tom, jak se některé ženy stěhují do velkých měst za lepším životem. Snaží se získat status váženého obyvatele velkého města. A samozřejmě považují manželství za jediné řešení tohoto problému jako garant povolení k trvalému pobytu. Pokud se vám podaří takovou mladou dámu kontaktovat, zkuste pozorně poslouchat, o čem mluví se svými přáteli a co vám říká, když sladce zpívá o své velké a bezmezné lásce. Buďte opatrní, pro ni můžete být pouze jedním z kroků vedoucích k tomu jejímu hlavnímu cíli.

Stíhačka, někdy jen průzkumný letadélko

Úplné sledování začíná prvky výslechu od první vteřiny svého seznámení. Snaží se zjistit vše, kolik milenek ve vašem životě bylo, kolik z nich jste upřímně milovali. Takoví detektivové se snaží zjistit jakékoli detaily a fakta a čím osobnější jsou, tím silnější je vzrušení. Zajímá ji úplně všechno, vaše tajné vášně, platová úroveň, návyky, sociální okruh, plány do budoucna a mnoho, mnoho dalšího. A i když na samém začátku vztahu odoláte takovému tlaku, nebude to mít o nic jednodušší, protože naprosto všechny vaše činy budou kontrolovány a nezbude vám prakticky nic osobního. To fakt nechcete.

7. Krásné a exotické lovkyně pro razítko do pasu

Jsou ženy, jejichž absolutním snem je razítko do pasu a při honbě za kořistí se nezastaví před ničím. Pasti budou nachystány na každém kroku. Potenciální oběť nemá téměř žádnou šanci uniknout. Tomuto typu žen je jedno, zda k nim oběť cítí lásku a jaké krásné vlastnosti v zásadě mají. Pro ně je nejdůležitější zbavit se stigmatu samotářky a získat tak status vdané dámy. Zpočátku se takové ženy chovají jako opravdoví andělé. Přišli vás vysvobodit ze samoty a utrpení být bez ženy. Bohužel velmi brzy přejdou k akcím, které jakkoli mohou být lákavé, zlákají vás, než si to uvědomíte, stojíte s ní před oltářem. Nebojte i tam máte ještě možnost procitnout.

Intelektuálně vyvinutá osobnost ženy

Komunikace s intelektuálkou pro vás bohužel nevěstí nic dobrého. Je to ten druh know-it-alls. V kteroukoli volnou chvíli znovu a znovu přečtou hory knih, vědeckých časopisů a nevynechají jediný kognitivní program. Přirozeně to všechno není jen tak, tyto ženy budou v každém vhodném a nevhodném okamžiku zdůrazňovat šíři svých obzorů a vysokou úroveň mentálních schopností. Obvykle jsou takové osoby docela arogantní, podle intelektuálů si jejich schopnosti zaslouží nejvyšší chválu a přimějí každého člověka, aby se jim bezpodmínečně klaněl. Prostě všude byla a od všeho má klíče.

Ale moje kamarádka říkala

Pro takové ženy jsou jejich přítelkyně nejbližší a nejdůvěryhodnější lidé, jejichž názor je ceněn nade vše. Přirozeně jsou to kámošky, které rozhodují, zda jste hodni své vyvolené, ​​nebo zda je pro vás lepší jít s ním do divadla. On si přece nemůže dělat co chce, když má teď tebe, neboj já to zařídím. Všechna nejintimnější tajemství ženy s kterou sdílíte svá tajemství budou bezpodmínečně svěřena jejím přátelům, stejně jako důležitá rozhodnutí. Ona sama zjevně nechce nic rozhodovat. Jinými slovy, vaše vyvolená se promění ve skutečnou rukojmí jejího vlastního prostředí. Ženy tohoto typu jsou spojeny se značným nebezpečím, protože i po svatbě zůstávají zcela závislé na svých přátelích a zcela jim důvěřují ve svém životě.

Jako zvíře v kleci

Vedle ní se budete neustále cítit jako zvíře v kleci, které nemá sebemenší příležitost být od ní trochu odděleno, normálně si odpočinout. Ta ženská tam vždycky někde bude, protože nejhorší pro ni je nechat vás jít, byť jen na okamžik někam samotného. Nemá žádné koníčky, nic ji nezajímá, svět se jí spojil jako klín jen s vámi. Taková žena s vámi může klidně jít i na fotbal, i když je z toho hluboce znechucena, ale jen proto, aby vám byla nablízku a nenechala svou oběť na vteřinu z dohledu. Nakonec vás svou přítomností jednoduše uškrtí.

Dobrodružství vdané ženy

Do této kategorie patří vdané ženy, které unavuje každodenní rituál života, domácí problémy a ojetá rutina. Jejich hlavním cílem je změnit scenérii, vrhnout se po hlavě do romantických dobrodružství. Takové ženy jsou k dispozici pouze během dne. No vážně, oni nechodí do práce, budou vás lákat, ať necháte svou nudnou práci, protože oni vám vše potřebné zajistí. Buďte v klidu zaplatí vám ušlé příjmy. Nástupem večera se určitě potřebuje vrátit domů, ale hlavně v dobré náladě. V hloubi duše každá z nich chce jednu věc, a to být milována. Ano, tohle dobrodružství může být zdánlivě příjemné. Ale nehodí se k intimitě plnohodnotného vztahu. Nakonec vás zažene do slepé uličky.

Koketka

Takové ženy jsou vždy otevřené setkání s novými muži a kupodivu je vůbec nezajímají vážné úmysly. Potřebují jen jednu věc, být obklopeni zástupci silné poloviny lidstva. Je žádoucí být jiný, protože s jediným partnerem se rychle nudí. Komplexy a svědomí jsou těmto ženám cizí, jejich sexualita se někdy vymyká normálnímu měřítku. Pravidelně se u ní střídající partneři, jako ponožky, pro sebe objevuje nové aspekty a postupně vypočítává, jakého muže ještě nakonec chce vedle sebe vidět.

Svobodná matka

Péče o dítě je jen na jejích křehkých ženských ramenou, což vede k neustálé finanční krizi. Je extrémně těžké přežít z jednoho platu, navíc dítě potřebuje otce. Obrovské množství problémů nutí ženu souhlasit s jakoukoli možností, byť trochu rýsující se na obzoru a takové vztahy, jak víte, jen zřídka končí něčím dobrým.

Zlatokopka

Souhlasí se vztahem pouze s bohatým partnerem a nezáleží ji, zda má muž rodinu nebo jak je starý. Důležitá je pouze jedna věc, vlastní obytný prostor v prestižní oblasti, drahé auto a neustálý tok velkorysých dárků. Tyto ženy jsou velmi zákeřné a se svou potenciální obětí jsou láskyplné, něžné a nekonečně přívětivé. Dokážou vás uspat polibkem, chválami a sladkými objetími a baví jí si stále opakovat, že jen s tímto mužem se konečně cítili jako skutečná žena. Všechny ženy z vašeho prostředí považuje za konkurentky a úhlavní nepřátele, protože je neustále připravena bránit svůj „majetek“, i když musí někdy použít fyzickou sílu. Tohle fakt není ušlechtilá amazonka.

Vaše Hvězda

Takové ženy jsou vždy v centru pozornosti. Neustále chatují, flirtují, oslňují své okolí okouzlujícím úsměvem a přitahují pozornost všemi dostupnými způsoby. A samozřejmě fascinují i ​​ty nejvytrvalejší muže. Na první pohled vypadá tato žena jako skutečný dar, zdá se, že se vám podařilo urvat skutečný diamant. Zde ale stojí za zvážení, jak snadné bude vybudovat si život s partnerem, který je zvyklý být vždy středem vesmíru. Tak či onak, vždy bude obklopena jinými muži. Je na to prostě zvyklá a je nepravděpodobné, že by se takového potěšení vzdala. Je to taková zkouška ve vašich zubech a je to vůbec nutné nechat si je vyrazit?

Láska má mnoho podob

Jak vidíte, všechna výše uvedená znamení jsou docela nebezpečná a bohužel jich může být stokrát více. Ale zároveň by se nemělo zapomínat, že je vše individuální a relativní, jak se říká, že pro někoho je to ráj, pro jiného peklo. Buďte proto vždy pozorní a naslouchejte hlavně svému srdci. Klidně se může stát, že tou nejrozmarnější a nejnebezpečnější ženou je právě to správné koření, který ve vašem životě tolik chybělo. Hodně štěstí.

KategorieŽENY
Amand Košenila
Amand Košenila
„Jestliže svoboda slova vůbec něco znamená, potom je to právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet.“ George Orwell.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Aktuální články

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v baru a dnes ráno jste se probudili ve stejné posteli. Zde...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná. Alespoň v případech, kdy přiměřenost jednoho partnera vzbuzuje pochybnosti toho...

Skinners letos míří do Německa a USA

Fenomén v bosém obouvání, brněnští Skinners, za sebou mají úspěšný rok. Celkové tržby společnosti se vyšplhaly na 100 milionů...

Přestat kouřit může být obtížné, ale je to možné.

Téměř každý kuřák se nejednou v životě rozhodl skoncovat se špatným návykem, ale často se bolestná chuť na cigaretu...
- Reklama-

Jak moc konzervativní investor chcete být?

Kryptoměny mají v poslední době reputaci nestabilní investice, kvůli vysokým ztrátám investorů, častým podvodům a chybám. Jedno z nejvíc diskutovaných...

Zajímavý fakta o sexu, který se týkají lásky a romantických pocitů.

Není žádným velkým tajemstvím, že pravidelný sex je jedním z nejlepších způsobů, jak posílit vlastní imunitu. Výhody sexu, jak...

Musíš číst

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná....
- Reklama -

Mohlo by se vám líbitPODOBNÉ
Doporučeno pro vás