Sex a VztahyJak najít tu nejúžasnější ženu svých snů?

Jak najít tu nejúžasnější ženu svých snů?

Čím více kritérií při výběru spřízněné duše máte, tím vyšší je pravděpodobnost, že se něco prostě pokazí.

-

- Reklama -

Není divu, když se říká, že za úspěšnou kariérou muže stojí láska ženy. Když je láska ženy upřímná a jedinečná, všechny vrcholy se zdají být překonatelné a cítíte neskutečné štěstí.

Jak ale najít takovou ženu, se kterou byste chtěli spojit svůj život pevnými svazky? Pokusíme se na to podívat několika základními pohledy.

Základní instinkty

Bez ohledu na to, jak jsme v současné době pokrokovými muži, instinkty jsou v nás vloženy od doby, kdy se objevil první člověk na zemi. Nejdůležitější z nich jsou přežití, sebezáchova a samozřejmě plození. Co myslíte, jsou ženy k tomu vhodné? Odpověď leží na samém povrchu ženy s dobrým zdravím a plodností.

Nastavení kritérií

Čím více kritérií při výběru spřízněné duše máte, tím vyšší je pravděpodobnost, že se něco prostě pokazí. Samozřejmě, že nehledáte něco jednoduchého co vám upadne hned do náruče. Každý máme jiné požadavky a nastavení kritérií. Chceme vedle sebe přeci jen tu nejlepší. Nebo ne?

Předpokládejme, že jste ve svém životě už něco zažili, taky něco ztratili a zase získali. Takže jste někde v půli cesty k tomu správnému štěstí, protože ten správný prožitek štěstí je samozřejmě s tou správnou ženskou. Jasně, máte vlastní firmu, velký auto, byt v centru a barák na venkově. Velké sebevědomí a ego až do nebe. Takže nasadíte vysokou laťku. Dámy si hezky vyseparujete a seřadíte podle kategorie. Prostě to manažersky naplánujete. Každou pozvete do luxusní restaurace, udělat dojem je přeci to zásadní. Ve finále si vyberete tu nejlepší, že? Pak ji pozvete, aby poznala vaše přátele a rodinu. Jak to celé skončí? Vlastně už to víte. Ukázalo se, že jí mořské plody se špatným příborem, zapíjí to pomerančovým džusem, nebo ještě hůře, nevybíravě si dloube zuby párátkem.

Takže laťku můžete pořád zvedat, a to až do nebe. Teď vážně, dokážete najít ideální kandidátku, které nabídnete své rámě a vaše srdce? Věřte, že neexistují žádné ideální ženy. Existují jen takové, nad jejichž drobnými nedostatky jste připraveni zavřít oči, nebo vám naopak mohou dobře vyhovovat.

Role statusu

Když jste relativně vlivný člověk, pak hledáte společnici s podobným statusem. Řekněme, že jste takovou paní našli a přijdete s ní na firemní večírek, kam vás samozřejmě sama pozvala. U vedlejšího stolu je však slyšet šeptání. „Je tak chytrá, bohatá a slavná, co v něm sakra našla?“ Začnete se cítit dost nepříjemně a celou povedenou akci opustíte co nejdříve.

Máte tucet kandidátek, které by se mohli stát velmi milovanými a jedinečnými ve vašem životě. Mají vybroušené způsoby, vysokoškolské vzdělání, talent a dobrý vzhled. Pořád bloumáte a přemýšlíte, kterou z nich si vybrat. Na jedné straně pro vás bude zajímavé cestovat, protože má vlastní cestovní kancelář, na straně druhé můžete navštívit umělecké galerie, protože maluje olejomalby. V této skoro závěrečné fázi vyvstává několik otázek.

Co vlastně chcete a na co jste připraveni?

Co vás dělá šťastným, když jste vedle ní?

Přesně, i to nemožné je možné. Předpokládejme, že je pro vás jedna žena připravena udělat cokoli, nebo alespoň více, než všechny ostatní. Ale co jste připraveni pro ženu udělat vy? Jste připraveni kvůli ní přesouvat hory nebo dobýt vesmír? Věřte mi, že můžete úplně všechno a žít si šťastný život, když bude vedle vás úžasná a milující žena, která vás bude inspirovat k novým úspěchům. Jen jí potkat, že?

KategorieSex a Vztahy
Amand Košenila
Amand Košenila
„Jestliže svoboda slova vůbec něco znamená, potom je to právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet.“ George Orwell.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Aktuální články

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v baru a dnes ráno jste se probudili ve stejné posteli. Zde...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná. Alespoň v případech, kdy přiměřenost jednoho partnera vzbuzuje pochybnosti toho...

Skinners letos míří do Německa a USA

Fenomén v bosém obouvání, brněnští Skinners, za sebou mají úspěšný rok. Celkové tržby společnosti se vyšplhaly na 100 milionů...

Přestat kouřit může být obtížné, ale je to možné.

Téměř každý kuřák se nejednou v životě rozhodl skoncovat se špatným návykem, ale často se bolestná chuť na cigaretu...
- Reklama-

Jak moc konzervativní investor chcete být?

Kryptoměny mají v poslední době reputaci nestabilní investice, kvůli vysokým ztrátám investorů, častým podvodům a chybám. Jedno z nejvíc diskutovaných...

Zajímavý fakta o sexu, který se týkají lásky a romantických pocitů.

Není žádným velkým tajemstvím, že pravidelný sex je jedním z nejlepších způsobů, jak posílit vlastní imunitu. Výhody sexu, jak...

Musíš číst

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná....
- Reklama -

Mohlo by se vám líbitPODOBNÉ
Doporučeno pro vás