ŽenyPochopit ženu není jen umění, ale skutečný dar.

Pochopit ženu není jen umění, ale skutečný dar.

Několik ženských tajemství, které by měl každý muž znát

-

- Reklama -

Ve vztazích se ženami je hlavní princip mužů jednoduchý, pokud žena mlčí a nevyjadřuje své nároky, vše jí vlastně vyhovuje. A v tuto chvíli se muži často uvolní, dovolí si té všemožné svobody a přestanou situaci kontrolovat. Prostě jsme si zvykli, že jsou ženy velmi společenská stvoření (mírně řečeno), takže nám vždy mohou o všech svých potřebách a pocitech vyprávět. Pravděpodobně si to myslíte také. No, budete překvapeni, když zjistíte, že i žena má před vámi nějaké to tajemství.

Navíc vám je nejedna žena skutečně přizná, spíše počká, až její hádanku vyřešíte sami. Jen málokomu se to podaří.

Někdo řekne, že ženy jsou příliš složitá stvoření. Pravda, ale i to, má své kouzlo. Muži a ženy nejsou o nic lepší ani horší než jeden druhý, jsme prostě jiní, a to je na tom úžasné!

Pochopit ženu totiž není jen umění, ale skutečný dar. 

Žena má ráda, když muž přebírá zodpovědnost.

To vůbec neznamená, že ženy jsou naprosto bezmocná stvoření a bez muže nejsou schopny udělat ani krok. Žena sama dokáže vše dokonale naplánovat a zorganizovat a své plány pak uvést v život, ale proč, když je vedle ní odvážný muž, za kterým se cítí jako za kamennou zdí? Ráda cítí péči muže a chápe, že se na něj může ve všem spolehnout a o nic se nestarat. Navíc odpovědnost je to, čím je skutečný muž schopen překvapit ženu, poté se určitě dočká své odměny v podobě lásky a náklonnosti.

Měli byste tomu tedy porozumět, pokud vás žena požádá o službu, která se na první pohled zdá být dokonce malicherná, jděte jí vstříc a dejte jí pocit bezpečí, které hledá. Bohužel, neměli byste se spoléhat, že vám žena vždy řekne o nutnosti převzít odpovědnost, jinak by tohle nebylo na seznamu ženských tajemství. Její touhy tedy budete muset uhodnout, nedá se nic dělat, takový je ten náš mužský úděl.

Ženám se líbí, když ji muž dokáže překvapit.

Ženy rády dostávají dárky, ale bohužel většina dárků v nich nezpůsobuje tu nevýslovnou radost. Důvod je jednoduchý, mnoho mužů nerado tráví čas kreativitou a vymýšlením něčeho originálního. Je mnohem jednodušší koupit standardní dárek pro ženu v obchodě, který se milované určitě líbí. Ale životní pravdou je, že čokoláda darovaná náhle a včas, dokáže potěšit mnohem víc než drahé, ale očekávané překvapení.

 

Ženy jsou na muže velmi vybíravé a kreativita není tím posledním faktorem, který při výběru partnera zohledňují. Jakýkoli dárek, který byl předložen jakoby náhodou, vyvolává v ženě pocit žádoucí a výjimečné. Nemusí to být drahé, protože hlavní není cena dárku, ale skutečná pozornost. To je důvod, proč ženy oceňují dárky od mužů, které byly ručně vyrobené. A i když nemají žádnou praktickou hodnotu, je to vaše snaha, kterou si žena bude pamatovat celý život. Koneckonců jsi se o ni snažil a umožnil jí cítit se výjimečně.

Ženy se bojí, že ztratí svého muže.

Ženy se bojí zrady více než muži. Navíc právě strach, že se od ní muž jednoho dne odvrátí a odejde k jiné, prožívají ne zrovna nejpříjemnější pocity. Přirozeně se k tomu nepřizná ani jedna žena, protože jí nemusíte správně rozumět a proč byste o tom měl vědět, protože to je jen její tajemství a obava. Mnoho žen navíc upřímně věří, že se jejich myšlenky v životě zhmotní. Takže jakmile pomyslí na to, že vaše atraktivní kolegyně z práce si vás může odvést, okamžitě se začne obávat.

Nyní, když znáte největší strach ženy, můžete své vyvolené pomoci se ho zbavit. Jak? Je to velmi jednoduché, dávejte jí častěji pocit, že je pro vás jediná, dávejte jí komplimenty a méně se dívejte na jiné ženy. Koneckonců, co je pro nás muže nevinný úhel pohledu, pro vaši milou to způsobí depresi a nakonec zbytečný skandál.

Ženy chtějí, aby muži byli upřímní.

Bez ohledu na to, jak složité a matoucí se vám vaše problémy zdají, stačí o nich své přítelkyni říci, ona vám je pomůže vyřešit. Pokud uděláte chybu, žena vás vždy dokáže pochopit a odpustit. Co ale ženy neodpouštějí, je neupřímnost a lež. Málokdy je přitom žena schopna to přiznat nebo vám to říci přímo do očí. Podvedená žena dokáže dokonale zahrát svou roli a ani nepředstírat, že je uražená, ale uvnitř ní vzplane oheň zklamání a melancholie. Proto je tak důležité být k ženám vždy upřímný, protože ona vycítí neupřímnost mnohokrát lépe než muži, po čemž se její názor na vás nezmění k nejlepšímu.

 

Ženy skvěle rozumí řeči těla.

Pokusit se něco skrýt před ženou bude vždy pro vás složitý úkol, protože v 99,9% případů bude tento pokus neúspěšný. Ženy jsou mnohem lepší než muži ve čtení řeči těla partnera a během několika sekund pochopí, že se něčeho bojíte nebo se před ní snažíte skrýt nějaké tajemství. Tato schopnost velmi často hraje proti samotné ženě, protože velmi často jednoduše začne vymýšlet něco, co vlastně neexistuje. Například vás může bez zvláštního důvodu podezřívat z nějaké zrady. Hlavní věc, kterou musíte vědět je, že ženy jsou skvělé ve čtení řeči těla, takže jí nedávejte příliš mnoho důvodů k podezření.

Ženy souhlasí s tím, že i jejich muži potřebují čas pro sebe.

Mnoho z nás ví z první ruky o ženských rozmarech a požadavcích trávit s nimi veškerý čas. Ale ve skutečnosti většina něžného pohlaví chápe, že muž prostě potřebuje svobodu. Nemůže být neustále nablízku, protože má stále své přátele, se kterými si chce odpočinout, popíjet pivo a od srdce si popovídat. Hlavní věc je, že s nimi netráví veškerý čas a nezapomíná na svou milou. Všeho by mělo být s mírou.

Ženy mívají rády přátele svého muže.

Tohle tajemství chlapovi neprozradí žádná žena, protože se všeobecně uznává, že většina žen žárlí na kamarádky svého milovaného. Možná je to tak, ale zároveň i chápou, že zkažený vztah s jeho kamarády, může do jejich vztahu přinést negativitu. Proto se většinou každá žena ve svém srdci snaží navázat přátelské vztahy s lidmi, kteří jsou muži drazí, a zároveň jim ukázat, jak moc si váží svého chlapa. Nepotřebují zbytečné konflikty a hádky, ale to neznamená, že nebudou na vaše přátele žárlit. Dobře, dobře, budete si muset najít čas, jak na svou milou, tak na přátele, jinak se jedna ze stran bude cítit uražena.

 

Ženy někdy potřebují být se svými myšlenkami samy.

Chlapi vědí, že když mají ženy kontroverzní problémy, jsou zvyklé o nich diskutovat s přáteli, mámou a dalšími příbuznými. Ale v životě žen jsou chvíle, kdy chtějí být samy se svými myšlenkami. To vůbec neznamená, že když vás přítelkyně požádá, abyste se spakoval, měl okamžitě opustit společný prostor a naléhavě na den nebo dva odejít, pak přijít, jako by se nic nestalo. Chce jen něco důležitého pochopit, a proto potřebuje být sama se svými myšlenkami, aby si vše střízlivě promyslela a zvážila. Ostatně i ona má na práci důležité věci, z nichž některé nesnesou odklad.

Ženy nemají rády lež

Pro ženy je mnohem snazší slyšet od chlapa hořkou pravdu, než věřit jeho lžím a být v něm zklamaný. Pokud vám jídlo, které připravila nechutná, neměli byste ho jíst násilím a neustále ho chválit, protože se dříve nebo později rozhodne uvařit ho pro své přátele, kteří jí řeknou vše, jak to doopravdy je. Když si vaše přítelkyně vybere šaty na sebe a zeptá se na váš názor, nebojte se jí říct, že v těch šatech vypadá trochu tlustě. Ukažte ženě, že ji milujete takovou, jaká je. Hlavní věc je být k ní co nejupřímnější, také pozor na správnou formulaci, jinak vám prostě nebude věřit. Věřte, že vám to omlátí o nos.

Tak jsme se dozvěděli několik základních tajemství, které ženy svým vyvoleným většinou hned neříkají. Ve skutečnosti by tento seznam tajemství mohl klidně pokračovat, protože žena není jednoduchý pozemský výtvor, stále vyžaduje pečlivé studium. Nemusíte však znát všechna tajemství nazpaměť, stačí si zapamatovat hlavní zásady budování harmonických vztahů. Zodpovědnost, kreativitu, čestnost, slušnost, upřímnost, loajalitu a porozumění. Vždy dodržujte tyto zásady a stanete se pro svou ženu jedinečným mužem, před kterým nechce mít žádná tajemství.

KategorieŽENY
Amand Košenila
Amand Košenila
„Jestliže svoboda slova vůbec něco znamená, potom je to právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet.“ George Orwell.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Aktuální články

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v baru a dnes ráno jste se probudili ve stejné posteli. Zde...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná. Alespoň v případech, kdy přiměřenost jednoho partnera vzbuzuje pochybnosti toho...

Skinners letos míří do Německa a USA

Fenomén v bosém obouvání, brněnští Skinners, za sebou mají úspěšný rok. Celkové tržby společnosti se vyšplhaly na 100 milionů...

Přestat kouřit může být obtížné, ale je to možné.

Téměř každý kuřák se nejednou v životě rozhodl skoncovat se špatným návykem, ale často se bolestná chuť na cigaretu...
- Reklama-

Jak moc konzervativní investor chcete být?

Kryptoměny mají v poslední době reputaci nestabilní investice, kvůli vysokým ztrátám investorů, častým podvodům a chybám. Jedno z nejvíc diskutovaných...

Zajímavý fakta o sexu, který se týkají lásky a romantických pocitů.

Není žádným velkým tajemstvím, že pravidelný sex je jedním z nejlepších způsobů, jak posílit vlastní imunitu. Výhody sexu, jak...

Musíš číst

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná....
- Reklama -

Mohlo by se vám líbitPODOBNÉ
Doporučeno pro vás