Sex a VztahyMoje pravda o manželství!

Moje pravda o manželství!

Takže píšu svůj ženský názor na toto šílené téma !!!

-

- Reklama -

Tak, moji milí pánové! Dnes si s vámi budu povídat, ale ano, o manželství! Jakkoli vám toto slovo zní děsivě, jsou ještě muži, kteří se tomu nebrání. Žení se a navíc mnozí z vlastní vůle! Hrůza! Už jste v šoku? To je jen začátek. Dnes se vám pokusím představit pravou stránku manželství, obecně se není čeho bát. Pokusím se vás o tom přesvědčit. S největší pravděpodobností si teď myslíte, že jsem naivní a bláznivá ženská, když píšu takové nesmysly, ale přesto to risknu.

Takže píšu svůj ženský názor na toto šílené téma !!!

Jestli opravdu milujete ženu, která je vedle vás, jestli je vám s ní příjemně a teplo, jestli cítíte nával hrdosti, že tato žena patří jen vám. Jestli je to pro vás těžké, být bez jejího nesnesitelného tlachání a hlasitosti smíchu, pokud jste osamělý, bez její náklonnosti a něhy. Je vám smutno bez rýpavých keců, tak v čem je sakra problém! Vy, moji drazí pánové, máte skutečný komplex! Bojíte se a ještě jednou se bojíte změny, máte strach se zodpovědnosti! Ale zároveň se považujete za skutečné muže silného a odvážného. Skalního a všemocného muže! Ale zde je zapotřebí ta zodpovědnost. Asi máte nějakou poruchu osobnosti, protiřečíte si, jak se ukazuje.

Nemůžete pochopit, že každá žena potřebuje stabilitu, potřebuje důvěru v budoucnost a vy žijete jen dneškem. Pokud v hloubi své nesmírné duše cítíte, že se vaše milovaná alespoň trochu podobá vaší ideální ženě, neváhejte, to se stane jednou za život. Ženy, ony jsou takové, čekají na vás, doufají, čekají a čekají, ještě 1000krát stále čekají. Vše ale skončí, matka příroda je tak pojata, že my, milující, potřebujeme rodit děti a léta nám utíkají a jako blázni na vás stále čekáme. Když si žena uvědomí, že je zbytečné čekat, už je nám nad čtyřicet a ještě jsme nezkusili své bílé šaty, to stačí, dost. Přes všechny slzy a zklamání vás opustíme se zlomeným srdce a budeme hledat rozvážnějšího muže!! A uděláme správnou věc! Protože pánové jste brzdy!

Když už ti bude přes padesát, budeš s bolestí v hlavě vzpomínat na své hloupé mládí a samozřejmě toho litovat, protože tvoje jediná na tyhle tři slova čeká. Tak to nenič a vyslov.  „Vezmeš si mě !!!“.

Pro vás, pokud samozřejmě svou vyvolenou opravdu milujete, je manželství jen téměř solidní plus. Ona, vaše milovaná nepůjde nikam jinam, protože většina žen je věrná svým manželům a pro ně je manželství, jako modlitba, budou vždy pobíhat kolem vás, protože manžel je posvátný, to není mladý pán, ale manžel, to už je dost vážné! To je pro nás stejná stabilita a důvěra, teď na jiného už nezvedneme oči! Bušením pěstí se vy muži, jakožto manželé, nedočkáte ironického odfrknutí v reakci na váš požadavek a bude s největší pravděpodobností okamžitě splněn!

Tak co? Cítíte se jako králové? Počkejte, to není vše!

Máte zaručenou a chutnou večeři na stole! Jste pro ni ideál, všechny vaše nedostatky se vypaří, protože jste její manžel a ten je mít nemůže. Vaši příbuzní vás už neobtěžují! Pokud už spolu žijete nebo se spolu touláte životem, pak se u takových exemplářů nepředpokládají žádné zvláštní změny. Nemusíte mít hned děti, jen tohle stupidní razítko do pasu vám dá útěchu, že o svou milovanou nepřijdete, ale jí dodá sebevědomí!

Žena vypere, vyžehlí, uklidí, vytřídí hrášek, rýži, jáhly, všechny obiloviny a vy mezitím budete ležet na pohovce u televize s plechovkou piva, vedle pohovky bude další krabice piva. V televizi hrají fotbal a vaše žena myje nohou podlahu, jednou rukou vám utírá brýle a druhou vám dává čipsy do pusy! To je jízda!
Tohle není život, ale pohádka!

Když už mluvíme o pohádkách…

Tady byste se měli opravdu snažit a utáhnout mozkové závity! Udělat ženě krásný návrh je již jako samostatná umělecká forma, kterou dokáže jen skutečný muž. Pro ženu je návrh nesmírně důležitý, tak se na něj těší, stejně jako vy na vítězství svého oblíbeného týmu na mistrovství světa! Ó!! Ocenit důležitost! Návrh musí být proveden velmi krásně a romanticky, přirozeně, bez klečení se člověk neobejde! Ale to je minimum za nabídku a svatbu, tady nemůžete šetřit, protože je to tak důležitá událost, kterou by měl muž kompletně zařídit a samozřejmě zaplatit! Pokud dokonce zmíníte slovo půl na půl, i tak máte hotovo! V lepším případě bude žena souhlasit, ale svatba pro ni už nebude pohádka, ale bude ji bolet hlava a nebo úplně odmítne! Jsi ten nejskutečnější chlap, takže všechno zařiď!

Úkolem manželky je utrácet tolik, aby v žádném případě nezbylo na milenky.

Svatba by měla být jedna nekončící pohádka s hromadou nečekaných překvapení a dárků! A to vše byste měli organizovat vy! Ostatně své spřízněné duši neustále opakujete o hvězdách a velikosti vesmíru, je čas jí to dokázat v praxi, a ne mluvit o tom pětkrát denně.

Zlověstné nevýhody manželství!

  • Budete muset vymazat čísla Alena, Eva a Radka z telefonu

  • Odevzdat svůj měsíční výplatu, všichni pánové… Řekla jsem, všichni

  • Nepijte a nekuřte, alespoň 5x denně

  • Svlékněte si své milované triko

  • Pomozte jí občas s úklidem

  • Čtěte jí pohádky před spaním, nebo ještě lépe oživujte její fantazii, stane se vaší otrokyní, a to jak ve fyzickém, tak mentálním smyslu.

  • Čistěte si zuby ráno a večer

  • Milujte její mámu !!!

Přečti si tyhle body ještě jednou a pozorněji, myslím, víc než polovina z nich nesmí pro vás být problém. Jste milujícím mužem. Už přemýšlíte, no, kromě milování její matky je to zatím nad vaše síly, nebojte, všechno přichází se zkušenostmi.

Jděte do toho, milí pánové, protože šťastně vdaná žena, vždy udělá radost vám i vaší budoucí rodině !!! Rychle se rozhodněte, dokud nebudou všechny hodné ženy obsazený. To je moje ženská rada!!!

Tak to je, když stále čekám, no, když mě nechce za manželku, musím ze zoufalství psát tyhle články… :))))

KategorieSex a Vztahy
Eva Manté
Eva Manté
Jsou tři věci, které už nevrátíme. Slova, které jsme vyřkli, šance, které jsme propásli a čas, který uplynul. Však osud si vždy najde svou cestu.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Aktuální články

Kompatibilita lásky mezi ženou Kozoroha a muže Raka

Během své práce párového terapeuta jsem měl možnost být svědkem řady úspěšných i náročných vztahů. Jedním z nejvýraznějších zážitků...

Klíčové komponenty luxusní italské pracovny

Domácí pracovna jako odraz osobnosti: Objevte kouzlo luxusního italského designu Vytvořte si svou vlastní pracovnu, v níž se budete moct...

Le Chomat tvoří s vášní a úctou

Luxus, řemeslná dokonalost a tradice: objevte postele Le Chomat Pokud si domů pořídíte luxusní boxspring postel, budete si moct užívat...

Na návštěvě v pánské garsonce

Jak by měl vypadat ideální malý pánský byt? Nechme stranou, zda to má být bydlení pro nezadaného mladého muže,...
- Reklama-

Seznamte se s pánskými styly oblékání

Oblečení v byznysu: Historie, dress code a tipy pro dokonalý mužský vzhled Základem šatníku všech úspěšných manažerů a podnikatelů jsou...

K čemu v zimě využít bioklimatickou pergolu

Hliníkové bioklimatické pergoly: zimní radost a komfort pro váš domov Rozšiřte svůj obytný prostor o terasu, a to po celý...

Musíš číst

Kompatibilita lásky mezi ženou Kozoroha a muže Raka

Během své práce párového terapeuta jsem měl možnost být...

Klíčové komponenty luxusní italské pracovny

Domácí pracovna jako odraz osobnosti: Objevte kouzlo luxusního italského...
- Reklama -

Mohlo by se vám líbitPODOBNÉ
Doporučeno pro vás