LifestyleJak vybrat pánské módní doplňky v business stylu?

Jak vybrat pánské módní doplňky v business stylu?

Abyste tedy na zodpovědné akci nevypadali jako darebáci, pamatujte, že doprovodné předměty musí být ve vzájemném souladu.

-

- Reklama -

Bez ohledu na to, jak moc se snažíte týdny nevylézt z pohodlného ležérního oblečení, alespoň jednou za rok musíte vytáhnout ze skříně oblek. S ohledem na jakýkoli důvod si přiznejte, že vám to přinese mnoho potěšení.

Také si pamatujte, že miliony mužů po celém světě jsou odsouzeny k tomu, aby v něm chodily každý den. Jsou zde dvě cesty, buď se zařadíte mezi pasivně trpící, nebo to uděláte tak, aby se strohý business look, stal co nejpohodlnějším, nebo alespoň vám nekazil dobrou náladu. Pokud zvolíte už jakoukoli cestu, přečtěte si o tom, jak vybírat doplňky, aby nepůsobily nudně.

Na klasický look navážeme tmavým oblekem, třeba v sotva znatelném káro nebo proužku, světlou košilí, přiměřeně kontrastní kravatou a hladkými oxfordkami.

Abyste tedy na zodpovědné akci nevypadali jako darebáci, pamatujte, že doprovodné předměty musí být ve vzájemném souladu. Aktovka, složka na dokumenty, zapalovač, opasek, peněženka, hodinky, manžetové knoflíčky a spona na kravatu mohou být různé, ale ne příliš kontrastní.

Manžetové knoflíčky

Pánské manžetové knoflíčky se používaly již od 17. století. Nyní je to volitelný, ale velmi významný předmět. Někdy se objevuje názor, že manžetové knoflíčky stále nejsou pod bundou vidět, proto nejsou potřeba. To většinou tvrdí ten, kdo je neumí nosit. Tak se to teď naučíte.

Důležitou věcí je, že francouzské manžety vyznačují sako. Když ho v kanceláři na chvíli sundáte, vezměte si raději košili na klasické knoflíky. Kombinace, jako pánské manžetové knoflíčky plus džíny je riskantní, ale přijatelné pouze tehdy, když se považujete za stylového guru.

Pokud se chystáte nosit tento doplněk pouze na speciální události, je lepší koupit zlaté manžetové knoflíčky. Kameny a barevný smalt jsou příliš svazující, proto je pro začátek lepší zastavit se u diskrétních jednobarevných.

Pro ty, kteří vyžadují oficiální vzhled každý den, je lepší koupit pánské manžetové knoflíčky ze stříbra nebo bílého zlata. Nebudou rušit atmosféru kanceláře.

Dodejme, že manžety s manžetovými knoflíčky by měly vyčnívat z rukávu smokingu asi o 1,5 – 2 centimetry. Můžete to schovat do obyčejného business obleku. Upozorňuji, že pánské manžetové knoflíčky a spona na kravatu by měly být sladěné. Ideálně si k nim pořiďte sponu na kravatu ve stejném designu.

Spona na kravatu

Pro zvláštní příležitosti zvolte zlatou sponu na kravatu. S velikostí a povrchovou úpravou se nevyplatí přetaktovat, ať je to elegantní a tenké. Abyste na sponu nepřitahovali příliš velkou pozornost, zapněte ji mezi třetí a čtvrtý knoflík košile. Mezi prvním a druhým to bude znatelnější. To pro případ, že se chcete předvést. Stříbrná spona na kravatu je perfektním řešením pro každý den. Dodává pevnost, ale nepůsobí příliš honosně.

Sponka na peníze

Souhlas, je to pohodlné, když si s sebou kvůli jedné peněžence nemusíte brát celou aktovku. Pánské spony na peníze zatím nejsou v našich zeměpisných šířkách příliš obvyklé, ale s příchodem léta jsou super aktuální. Pravda, moc bankovek do nich nedáte, v průměru se jich vejde 10-15 kusů.

Abyste někomu ze svých blízkých usnadnili život, kupte mu zlatý klip na peníze. Je to skvělý dárek, když potřebuje praktický a zároveň statusový předmět. Pokud se vám taková věc zdá přehnaná, vyberte stříbrnou sponu na peníze. Je všestrannější a přitahuje méně pozornosti.

Pánské hodinky

Říkají o vás příliš mnoho, proto vybírejte pečlivě. Z obchodního hlediska platí, že čím dražší, tím lepší. Stylové pánské hodinky by měly být zároveň docela zdrženlivé, bez kamínků a levného lesku. Jednodušší je vždy lepší.

Existuje názor, že velké pánské náramkové hodinky jsou známkou vysokého postavení. Při zkoušení ale myslete na to, zda se vám vejdou pod manžety košile.

V klasickém stylu jsou relevantnější kožené řemínky. Nejlépe černá, hnědá je považována za více každodenní. A ještě něco, ač černý ciferník působí sportovněji a cool, bílý působí dražším dojmem.

Pánský pásek

Business look nejlépe doplní kožený pásek. Aby se na to příliš neupozorňovalo, a to etiketa vyžaduje, je lepší zvolit hladkou texturu bez tkaní. Barva by neměla kolidovat s hodinkami a sponou na kravatu. Vždy je nejlepší pořídit si kožený pánský pásek s malou otevřenou sponou. Funguje zde pravidelnost, čím větší spona, tím neformálnější obrázek.

KategorieLifestyle
Linda Kratochvílová
Linda Kratochvílováhttps://inrefashion.com/
Patřím do skupiny těch žen, které se velice zajímají o pánskou módu. Móda je nedílnou součástí, jak ženských, tak mužských životních stylů!

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Aktuální články

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v baru a dnes ráno jste se probudili ve stejné posteli. Zde...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná. Alespoň v případech, kdy přiměřenost jednoho partnera vzbuzuje pochybnosti toho...

Skinners letos míří do Německa a USA

Fenomén v bosém obouvání, brněnští Skinners, za sebou mají úspěšný rok. Celkové tržby společnosti se vyšplhaly na 100 milionů...

Přestat kouřit může být obtížné, ale je to možné.

Téměř každý kuřák se nejednou v životě rozhodl skoncovat se špatným návykem, ale často se bolestná chuť na cigaretu...
- Reklama-

Jak moc konzervativní investor chcete být?

Kryptoměny mají v poslední době reputaci nestabilní investice, kvůli vysokým ztrátám investorů, častým podvodům a chybám. Jedno z nejvíc diskutovaných...

Zajímavý fakta o sexu, který se týkají lásky a romantických pocitů.

Není žádným velkým tajemstvím, že pravidelný sex je jedním z nejlepších způsobů, jak posílit vlastní imunitu. Výhody sexu, jak...

Musíš číst

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná....
- Reklama -

Mohlo by se vám líbitPODOBNÉ
Doporučeno pro vás