Například samci myší se během 1 sekundy rozhodnou, že jim daná samice vyhovuje jako sexuální partner. Pro lidi je všechno mnohem delší. Trvá nám to přibližně 2 až 3 sekundy, než rozpoznáme atraktivní sexuální objekt v ženě, která jde směrem k vám. Když píšu tyto řádky, trvám na 0,04 až 0,06 sekundy 🙂

Co se týče žen, tam je to obecně dlouhý příběh. Když žena přemýšlí o tom, zda se tento muž zdá být úspěšným sexuálním partnerem, vezmou si časový limit 8 až 12 sekund.

Test byl proveden někdy koncem sedmdesátých let na Harvardu. Před subjekty pouštěli filmové pásy s obrázky různých lidí, lidé mačkali levé nebo pravé tlačítko a rozhodli se „vhodný pro sex“, „nevhodný pro sex“. Od té doby se s jistotou prokázalo, že ženám trvá třikrát déle než nám, než si utřídí, co a kdo se jim líbí nebo nelíbí. Nebo možná ještě hůře, špatně se orientují v tom, kde je pravé nebo levé tlačítko 🙂

Průměrná žena věří (žádná taková neexistuje, ale nějak to popsat musím), že předehra by měla zabírat alespoň třetinu celého sexuálního aktu. Ale z nějakého důvodu se toto číslo v jednotlivých zemích velmi liší. Pokud například Japonky věnují předehře v průměru 50 % celkového času, pak brazilské ženy věří, že 15 % je již více než dost. Možná je to tím, že v Japonsku se důležité fotbalové zápasy vysílají mnohem méně často a místní muži většinou nikam nespěchají.

Průměrná délka pochvy má být 14 cm. Zároveň jen prvních 5 cm má zvýšenou citlivost. Pokud se tedy budeme bavit o velikosti životně důležitých částí těla (nebudete tomu věřit, ale penis k nim také patří), je zde důležitější asi průměr než délka. 🙂

Nervové receptory reagují na dotyky mnohem aktivněji, když je dotyk neočekávaný a neregulovaný. Proto muži, kteří se raději pohybují jediným, bezvadně rytmickým tempem, ztrácejí v očích žen mnoho ve srovnání s nepředvídatelnými a zbrklými partnery, kteří obratně střídají rychlé pohyby s pomalými a ostré s plynulými. To jsou informace, že?

Když se ale záležitost s partnerem pohne k vyvrcholení, bylo by moudřejší nehledat dobro od jiného dobra, ale dodržovat daný rytmus i hloubku ponoření. Házení při hledání rozmanitosti v tuto chvíli dívku pouze odrazuje a ztěžuje jí soustředění.

Pokud jde o klitoris, nezapomeňte, že to, co můžete vidět zvenčí, je pouze špička ledovce. Obecně má klitoris délku 5-7 cm, (fakt se to dá informačně ověřit, takže si nevymýšlím 🙂 ), a i když je spolehlivě skrytý, je okamžitě hlášen o všem, co se děje poblíž. Může za to hustá síť nervových zakončení vedoucí přímo k němu.

Příroda ráda vše duplikuje. Téměř všechna zvířata v přírodě mají dvě oči, dvě uši, pár končetin a mnoho dalších vnitřních orgánů. Jen ženy mají dva druhy orgasmu najednou, přes klitoris a vaginální. Samozřejmě, že je to trochu přehnané přirovnání, ale prostě se tak stává.

Pocity klitorisu a vaginálního orgasmu se však liší. Pro nás muže je těžké si to představit, ale obecně je mezi nimi rozdíl asi stejný, jako když se udeříte do hlavy o lahvičku nebo o stoličku. To znamená, že obecná škála pocitů vzniká podobně, ale je to všechno o nuancích. 🙂

Klitorální orgasmus způsobený vnější stimulací klitorisu je svým mechanismem účinku velmi podobný mužskému. Začíná mírným, stále rostoucím vzrušením, po kterém vede k bouřlivému, ale krátkému (5-8 sekund, jak kdy a kde) vyvrcholení. Poté vzrušení okamžitě opadne, až do úplného „Kolik je hodin, miláčku? Možná to všechno můžeme odložit na zítra? Je pravda, že na rozdíl od nás se dámy mohou zotavit téměř okamžitě, po několika minutách laskání se opět dostanou do povznesené nálady a rodeo může začít na novo.

 

Přípravky Clerex® 475 mg s rozdílným složením pro muže a pro ženy, byly vyvinuty a vyrobeny v České republice!

Vaginální orgasmus způsobený stimulací klitorisu a okolních oblastí zevnitř nemá tak výrazný vrchol a může být velmi dlouhý (od deseti sekund nebo taky půl hodiny). Navíc tyto orgasmy mohou následovat jeden po druhém téměř bez přerušení. Proč ženy, které mají takové nebo onaké příležitosti, tráví svůj život průměrně, běhají po obchodech, místo toho, aby se 24 hodin denně věnovaly sexu? Moderní věda na tuto otázku nemá odpověď. 🙂

Nejčastější sexuální polohou je misionář. Každý třetí pohlavní styk na světě probíhá s jeho využitím. Na druhém místě je takzvaný „psí styl“, na třetím „ležím naboku“ a čekám až přijdeš.

Počet živých spermií v jednom ejakulátu je přibližně 100 milionů.

Spermie jsou schopny zůstat naživu v ženském těle asi sto hodin. Pokud je ovšem neurazíte postkoitálními vaginálními pilulkami.

Spermie se mohou shlukovat do hejn. Jeden neurovědec z lékařské univerzity, dlouhodobě studoval spermie, pronásledoval je, jako myši bludištěm a zjistil, že se raději pohybují jako tým, následujíce své bratry spěchající vpřed. Zřejmě jsou schopni se navzájem přenášet a zachycovat nějaké signály, ale jak se to děje, je stále neznámé.

Blížící se ejakulaci lze oddálit mírným stažením varlat dozadu a směrem dolů. Tento pohyb stahuje semenné provazce, které se před orgasmem roztahují na maximum. A naopak, nástup orgasmu se urychlí, pokud varlata přitlačíte dlaní k hrázi. Každý, ať si vybere dle své momentální potřeby, ale raději bych do některých věcí raději nezasahoval. 🙂

Podle jednoho výzkumu jsou pro ženy nejvíce vzrušující vůně krájené okurky, čokolády, vanilky a čerstvě upečeného pečiva. Vážně, fakt to byl výzkum!

Bod G existuje! Chcete si o tomto nejnovějším vědeckém objevu Dr. Grafenberga něco přečíst? Prosím, mě to vůbec nevadí. Bod G je velký shluk nervových zakončení a nachází se na přední stěně pochvy, někde uprostřed její délky. Při cílené stimulaci této oblasti zažívá většina žen silné, vzrušující lechtání. Ale pozor, některé se to líbí a některé, mimochodem, moc ne.

A kromě Géčka jsou ještě body K. Dva kusy prosím. Jedná se o dvě malé plomby na obou stranách vpravo a vlevo od klitorisu (asi 1 cm od klitorisu), které také fungují jako centra sexuálního vzrušení. Když je lehce pohladíte prsty, znatelně ztvrdnou. Ještě, že ten odborný výzkum máme, že?

Mysleli jste si, že jsem s abecedou skončili? Tak na to zapomeňte myslet. V ženách, stejně jako v maďarském písmu, existuje mnoho různých písmenek. Vezměme si například bod C. Mimochodem velmi užitečná, ale těžko dohledatelná věc. Toto malé centrum se nachází přímo ve středu hráze a je to jemný hrbolek. Při dlouhodobém rytmickém tlaku na něj dochází ke kontrakcím svalů perinea, které vedou k orgasmu. Už se vtom začínám ztrácet. 🙂

Vrchol koncentrace hormonů „estrogeny“  jsou látky vyvolávající sexuální touhu u žen, připadají na devátý až čtrnáctý den po začátku menstruace. Pokud vás tedy ženy poslali do lékárny pro tampony, zároveň se cestou podívejte do novinového stánku s tiskovinami a kupte si kalendář.

Při sexu opičí samice rhesus křičí tím hlasitěji, čím výše je jejich partner v hierarchii hejna. Samice si tak podle vědců zvyšují v hejnu prestiž. (Moje poznámka:  „A co má tato informace společného s tématem článku? Nerozumíte? Už to dál nečtěte! Nakonec je to dost urážlivé!“)

Obuv na ženách má stimulující účinek. Za prvé jsou to jen boty. A za druhé, masáž palců u nohou je pro ně bezpodmínečným erotickým potěšením, protože na kořeni těchto prstů jsou body zodpovědné za tok krve do genitálií. Alespoň učitelé staré čínské školy akupunktury si tím byli jisti. 🙂

Čím je váš dotek lehčí, tím více to žena bude cítit. V zásadě při předehře není nutné ani sahat na kůži, bude stačit přejet prsty pár milimetrů nad ní. Koneckonců, přitisknete-li prsty na kůži, můžete působit pouze na receptory umístěné přímo v epidermis a posunutím nahoru narušíte četné mikroskopické vlasové antény, které budou vysílat senzorické signály k těm receptorům, které by jinak nemohly být aktivovány. Ženské prso velmi aktivně reaguje na teplo a chlad. Čím je v místnosti tepleji, tím bude měkčí a větší a tím větší budou bradavky. Že jste to nevěděli? Teď to už víte! Ale i když jsou v místnosti sibiřské mrazy, na vrcholu vzrušení může ženské poprsí zvětšit svůj objem o 25% díky aktivnímu přítoku krve do něj.

Průměrný pohlavní styk na této planetě trvá tři a půl minuty. Průměrná žena schopná orgasmu tohoto orgasmu dosáhne minimálně patnáct až dvacet minut. A všichni jsme překvapeni, kde zbývá čas na války, stresy nebo klimatické změny…

 

Clerex® 475 mg obsahuje aktivní látky, které způsobují větší prokrvení penisu a pevnější erekci

U 20 % žen nedochází k protržení panenské blány při prvním styku. To je způsobeno třemi důvody, buď vrozenou nepřítomností panenské blány, nebo zpočátku poměrně velkou dírou v ní, nebo vysokou elasticitou panenské blány. Ve druhém a třetím případě dochází často ke konečné ruptuře až při porodu.

Pouze 1/4 Evropanek a Američanek by chtěla mít celý život sex se stejným partnerem. Všechny ostatní chtějí tvořit, vymýšlet a zkoušet. 🙂

A mezi muži je míra loajality ještě skromnější. Pouze 5 % absolutně monogamních pánů by snilo o tom, že se celý život omezí na jednu ženu. Je pravda, že dalších 30 % vidí ideál v nalezení svého jediného, metodou pokus omyl.

Na dva gaye se narodí pouze jedna lesba.

Nejsilnější erekce nastává před pohlavním stykem. Téměř okamžitě po zahájení procesu se průtok krve do penisu snižuje a erekce je již 70-80% původní. A to je nejen normální, ale je to také velmi správné, protože silně vztyčený penis často dává ženám spíše nepříjemné pocity. Ostatně tento orgán je prakticky zbaven dnes velmi důležité flexibility a pohyblivosti, efekt déletrvající zvýšené odolnosti se obvykle dostavuje jak při silném vzrušení, tak při užívání afrodiziak.

Každá dvacátá žena má někdy záchvaty vaginismu. Toto je název pro křečovité stahování vaginálních svalů, svírání penisu a způsobující bolest pro muže i ženy. Nejlepší způsob, jak situaci řešit, je pokusit se uklidnit a uvolnit se oběma partnerům. Není třeba se snažit vymanit ze sevření osudu, bude to jen horší. Nejkompetentnější by bylo v klidu si lehnout, mluvit o něčem abstraktním, například o počasí v Kuala Lumpur. Když vzrušení odezní, křeče by měly skončit. Pokud není vše v pořádku a Kuala Lumpur trvá déle než hodinu, musíte se nějak dostat k telefonu a vytočit číslo 112.

Teplota varlat je o dva stupně nižší než teplota zbytku těla a to z nějakého důvodu. Kdyby tam bylo ještě trochu tepleji, spermie by nemohly dozrát.

Určitě by se dalo psát o dalších sexuálních faktech, ale jsem už unavený, také momentálně bez sexu, takže to pomalu ukončím.

Závěrem snad tak, aby byl sex smyslný, užijte si oba laskání a polibky. Zkuste je propojit s lehkou masáží, zejména v citlivých partiích. Prozkoumejte každý centimetr jejího těla a nechte ji udělat to samé. Zároveň je důležité důvěřovat sobě, své partnere a svým citům, pak bude noc lásky nezapomenutelná.