LifestyleVěci z pánského šatníku, které milují snad všechny ženy

Věci z pánského šatníku, které milují snad všechny ženy

Dobře udržovaný vzhled každého moderního muže

-

Opravdový muž může svým vzhledem říct hodně. Oblečení, boty, účes, doplňky a další atributy, to vše mluví za majitele silného pohlaví, tedy i charakteru a stylu každého muže. Atraktivně oblečený muž si dokáže získat srdce každé vnímavé ženy.

Řeknu vám, jaké prvky pánského šatníku vám pomohou přitáhnout ženskou pozornost a získat si uznání od krásné poloviny lidstva.

Business oblek, který je šitý na zakázku

Elegantní dobře padnoucí oblek je klasika. A jak víte, klasické oblečení nikdy nevyjde z módy. Pokud žena uvidí muže oblečeného v dokonale sladěném obleku, nikdy nezůstane lhostejná.

Bílý top a džíny

Tato jednoduše vypadající, ale docela atraktivní kombinace dodá chlapovi mužnost, kterou většina žen zbožňuje

Henley triko

Tričko Henley je oblíbeným kouskem oblečení slavných hollywoodských herců a světových sportovců. Ležérně rozepnutý límeček přitáhne pohledy nejedné ženy.

Kvalitní boty

Dobré boty jsou nezbytnou součástí pánského šatníku, boty o každém člověku hodně vypovídají. Ženy dobře vědí, že pánské boty by měly být vždy čisté, kvalitní a elegantní. A hlavní je také kombinace bot s oblečením. Proto ženy poměrně často věnují velkou pozornost tomuto prvku pánského šatníku.

Triko s výstřihem do V

Ženy milují, když má muž na sobě tričko nebo svetr s výstřihem do V. Dodává mužnost a péči o sebe samého. To je to, co přitahuje oči každé ženy.

Vyhrnuté rukávy košile a tenká kravata

Tento vzhled je dokonalou kombinací obchodního stylu a lehkosti. Kravata dodává na vážnosti a vyhrnuté rukávy rozmělňují vzhled, jako by říkaly, “Moje práce není jediná vášeň, která mě pohání.”

Triko s potiskem

Dokonce i ty nejobyčejnější věci budou hrát zajímavě, pokud doplníte triko stylovým a originálním potiskem, může to být nápis, kresba nebo vzor. Při výběru takového trička dbejte na kvalitu samotného potisku. To je dost důležité, protože po vyprání se může nekvalitní aplikace opotřebovat a oblečení se pak poškodí.

Vkusně vybrané doplňky

V dnešní době jsou v módě všechny druhy kožených, pletené, kovové nebo dřevěné náramky, šátky, brýle. Dodávají muži trochu romantiky. A to je to, co ženy považují za velmi sexy.

Dobře udržovaný vzhled moderního muže

Muž může nosit stylové oblečení a módní doplňky, ale pokud vypadá neupraveně a nedbale, pochybuji, že udělá na ženu dobrý dojem. Pokud chce muž vedle sebe vidět upravenou a krásnou ženu, pak se sám musí postarat o to, aby měl sám upravený zevnějšek a celkový vzhled.

Linda Kratochvílováhttps://inrefashion.com/
Patřím do skupiny těch žen, které se velice zajímají o pánskou módu. Móda je nedílnou součástí, jak ženských, tak mužských životních stylů!

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Aktuální články

BrikkApp umožňuje investovat už od 1 000 Kč.

Česká platforma BrikkApp nově spouští možnost přímého investování. Nejnižší částka, kterou lze investovat, je 1 000 Kč. Investorům nyní...

Muži trpící depresí si sáhnou na život třikrát častěji než ženy.

Zřídka kdy máme důvěrné rozhovory se svými blízkými, když u nás není vše v pořádku. A někdy je všechno...

Může dlouhodobě fungovat čisté přátelství mezi mužem a ženou?

Může vztah mezi mužem a ženou, kteří mají stejný zájem o opačné pohlaví, zůstat jen blízký a přátelský bez...

Proč jsou muži osamělí a jak se tomu vyhnout

Člověk je společenská bytost a obvykle mu není příjemné žít sám. Existuje mnoho důvodů pro osamělost, je to špatná zkušenost...
- Reklama-

Od běžné diagnostiky po léčbu rakoviny.

Medicína, která se dívá na každého jednoho pacienta zvlášť. Jak funguje a je vůbec možné zkoumat nemoci individuálně? Nelečme jen...

Cesta k seberealizaci může být poměrně dlouhá a namáhavá. 

Chápete, že v životě děláte něco špatně? Nevíte ale, čemu byste chtěli věnovat svůj čas a prostor? Nemáte ponětí, jaké...

Musíš číst

BrikkApp umožňuje investovat už od 1 000 Kč.

Česká platforma BrikkApp nově spouští možnost přímého investování. Nejnižší...

Muži trpící depresí si sáhnou na život třikrát častěji než ženy.

Zřídka kdy máme důvěrné rozhovory se svými blízkými, když...
- Reklama -

Mohlo by se vám líbitPODOBNÉ
Doporučeno pro vás