Sex a VztahyMuž co vám dá skutečnou lásku a bude o...

Muž co vám dá skutečnou lásku a bude o vás pečovat

Vskutku jde o muže, který je vždycky takový, jakým jej učinila "ona"!

-

- Reklama -

Být rytířem, který vítězí nad zlým drakem a osvobodil svou budoucí královnu z jeho moci. Když pomalu cválá k jejímu zámku, na jeho pažích leží zachráněná. Zahalil ji do pláště, ona spí. Její dlouhé plavé vlasy jsou rozpuštěny. Lemují jemnou a něžnou tvář, jako zlatá, hedvábná stuha a padají až dolů přes plná ňadra. Její rty září jako zralé třešně, které by jeho lačná ústa chtěla utrhnout. Přál by si, aby tato jízda soumrakem počínající noci nikdy neskončila. Jeho hruď naplňuje nevýslovné štěstí, pocit, který nikdy před tím nezakusil, hluboký a širý, jako rozbouřené, nekonečné moře. Tu však již přijíždí skupina královniných rytířů. Muži pokládají svou vládkyni na nosítka a spěchají s ní pryč. Muž zůstává smutně vzadu. Vrhá se do trávy a usíná vyčerpáním. Když se znovu probouzí, stojí královna před ním. Nebo je to jen sen? Má dlouhé, bílé roucho a je obestřena světlem. „Můj zachránce, můj bohatýre!“, říká, „Nikdo se mi nesměl dosud přiblížit. Nikdo dosud nespatřil, co od nynějška bude náležet jen tobě.“ Na to shazuje vlnící se šat a stojí před ním nahá, zcela nahá. Její ňadra vystupují strmě do výšky. Dlouhé nohy tiskne pevně, plná studu k sobě. Muž pokleká před svou královnou a odevzdaně pokládá štěstím rozechvělou tvář do jejího klína.

 „Chci tě milovat, ctít a ochraňovat, má paní, má vládkyně.“

Tento muž jen zřídka prožije obklopení rojem krásných žen. Nemá rád hrátky, flirtování a zálety. Ani dlouho dopředu připravenou a do posledního detailu naplánovanou slavnost lásky. Vždy se chová spontánně, nenadále, veden náhlým nápadem. Jemná hudba mu může zjemnit smysly a probudit je. Nebo klidně nějaká erotická fantazie. Přesně se to nikdy nedovíte, protože by si raději ukousl jazyk, než by kdy o tom promluvil. Mnoho jeho bývalých partnerek jej považuje za upejpavého prudérníka a zcela konzervativního. Ale tím jen dávají špatné svědectví samy o sobě, protože koneckonců tento muž dělá vždy přesně to, co jeho milenka od něho očekává, podle jeho mínění.

Může to s ním být dokonce tak, že brzdí svoji vlastní vášeň a potlačuje svá nejtajnější přání, když se obává, že by ji tím mohl zranit nebo šokovat. Ona prožívá svou rozkoš takříkajíc vytříbeně, jako by ji pečlivě prosévala, kontrolovala. Protože on se sotva kdy správně odváže, když ho tak mnohé ženy považují za příliš něžného. Jediné slovo, nepatrný náznak by z něj mohl učinit divoké zvíře. Jeho potence je neobyčejně stabilní. S ním může milování skutečně trvat hodiny, protože on se nedovede spokojit s tím, aby přivedl sebe a partnerku k rychlému orgasmu. Chce mnohem víc. Měla by přijít třikrát, čtyřikrát. A ona to také dělá. V neposlední řadě pro jeho velikou zručnost. Nikdo jiný nedovede tak šikovně a v pravý čas probudit svými prsty k životu ňadra a intimní oblast své partnerky, jako tento muž. Nikdo není při tom tak vytrvalý a obětavý. Při tom by chtěl mnoho věcí vyzkoušet. Pokud ho to nenaučíte, zhasíná světlo a stahuje deku skoro až ke krku. Nesvléká svou milovanou, nýbrž jí prostě shrnuje noční košili ke krku. Teprve ve tmě přichází jeho fantazie, pevná součást každého jeho milostného aktu, k plnému rozvinutí. Co všechno by milenka mohla často učinit z tohoto vzácného muže, kdyby měla ponětí o tom, jak ochotně sleduje její pokyny!

Vskutku jde o muže, který je vždycky takový, jakým jej učinila „ona“!

Jeho vztahy minulé a budoucí…

Spojení ženy berana s tímto mužem je jako oheň a voda. Strašlivě se přitahují, ale také odpuzují. Vždy jeden z nich si připadá ve společnosti toho druhého utlačovaný a tyranizovaný. Ze začátku se do sebe bláznivě zamilují, později budou hledat cestu zpět. Proč? Každý je zcela jiný a nesnadně nalézají společnou řeč i plány. Rozporuplná spojení. Jeden chce klid a bezpečí domova, druhý touží po změně a dalekých cestách. K vzájemnému soužití je zapotřebí velké dávky tolerance. V tomto mají naprosto odlišný přístup k životu. Dohoda je možná pokud oba přistoupí na základní podmínky vzájemného respektování. Možná se tato žena snaží vytvářet podmínky a razit cestu společného života, získává za to poklidné zázemí u rodinného krbu. Tito dva se k sobě vůbec nehodí, ale zvláštní je, že mezi nimi existuje sexuální přitažlivost. Prvopočátek jejich milostného vztahu je nádherný, bezkonkurenční, plný erotických prožitků a extází. Ovšem všechno jednou přejde do „normální“ polohy, a to je kámen úrazu tohoto vztahu. Na denním pořádku se objeví znaky rozdílnosti těchto dvou lidí, hádky, obtížné domlouvání se na základních každodenních činnostech. V oblasti sexu to začne postupně skřípat. Žena půjde své potřeby uspokojovat jinde. On se uzavírá a trápí se. Rozchod je nevyhnutelný.

Žena v kozorohu, tato kombinace je dost svízelná. Tato žena přímo nesnáší fňukání a romantičnost tohoto muže. Proto se těžko dostává ke všem jeho citům. Nedokáže se vcítit do jeho jemnocitné dušičky. Neústupná povaha, případně celá její bytost, by mohla tomuto senzitivnímu muži způsobit dokonce poruchy tělesného i duševního zdraví. Tento muž miluje bezpečí, domov a zázemí, ona díky své ctižádostivosti a vytrvalosti je schopna vytvořit jen pomyslné zázemí. Suchopárná, mlčenlivá, chladná a odtažitá vítá jemnost, pozornost a citlivost tohoto muže, ale jen tehdy, když to právě vyhovuje jí. Tato žena neumí dávat tolik něžnosti, kolik on potřebuje. Hluboké, dlouhé přátelství je naprosto myslitelné, dříve nebo později to skončí.

Nejsilnější a nejjasnějších ze všech žen. Tyto ženy mají silný a nezávislý charakter. Pro ně neexistují žádné zákazy a konvence, určují si vlastní životní pravidla a nikdy se neřídí vzorem ostatních. Takové ženy jsou rozhodné a krásné, vášnivé i vzpurné. Jsme jeho osudové ženy s neuvěřitelným charismatem, velkým šarmem a bohatým vnitřním světem. On to tak vidí a cítí. Pravděpodobně jsme jediné, které dokážeme tohoto muže plně pochopit. Většinou zasáhneme do jeho života jako blesk z čistého nebe a okamžitě ho odzbrojíme. On konečně potkává ženu, která má sílu a rozum, vnímavost a inteligenci. Společně jsme zrozeni ve vodní říši, a proto máme mnoho společného. Můžeme mít stejné nápady i plány. Navíc tento citlivý a trpělivý muž, klade jen malý odpor vůči naší občasné agresivitě. Máme jen jednu, ale dost podstatnou úchylku. Jsme velmi žárlivý. Proto stále vyžadujeme vstřícnost, chválu a povzbuzení, větší toleranci a pochopení. Pak tohoto muže dokážeme milovat ve dne i v noci!

Citové a pevné spojení. Vzájemná blízkost, podobnost, empatie, osobnostní složitost, telepatie, instinktivní pochopení a originálnost je spojovacím článkem. Významnou roli v jejich životě hrají potomci a budování strukturovaného a pevného partnerského vztahu. Harmonické spojení, ve kterém se snoubí porozumění s intimitou a hlubokými skrytými tajemstvími. Jen skutečně málo kdo vidí pod pokličku tohoto spojení.

Milování mezi nimi je senzitivní a současně vášnivý. Toto ho bude bavit, dokud nebude chtít extrémně experimentovat. Oba mají vlastnosti, které navzájem hledají. Opět připomenu, že žena ve štíru je velmi žárlivá! Jediné negativum tohoto vztahu je přemíra emocí. Dojde-li k hádce, pak opravdu lítají třísky. On je, ale velmi věrný, což dokážeme vysoce ocenit a svého druha si nepustíme za žádné situace. Vzájemná úcta, láska a obdiv je základem pro výjimečný partnerský vztah.

Tímto bych uzavřela příběh jednoho muže, kterého si velice vážím. Omluvila se, za až moc osobní i detailní sdílení života jedno fajn chlapa a popřála štěstí k nalezení té jeho skutečné královny.

 „To love is nothing. To be loved is something. But to love and be loved, that’s everything.“

Themis Tolis

KategorieSex a Vztahy
Eva Manté
Eva Manté
Jsou tři věci, které už nevrátíme. Slova, které jsme vyřkli, šance, které jsme propásli a čas, který uplynul. Však osud si vždy najde svou cestu.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Aktuální články

Přestat kouřit může být obtížné, ale je to možné.

Téměř každý kuřák se nejednou v životě rozhodl skoncovat se špatným návykem, ale často se bolestná chuť na cigaretu...

Jak moc konzervativní investor chcete být?

Kryptoměny mají v poslední době reputaci nestabilní investice, kvůli vysokým ztrátám investorů, častým podvodům a chybám. Jedno z nejvíc diskutovaných...

Zajímavý fakta o sexu, který se týkají lásky a romantických pocitů.

Není žádným velkým tajemstvím, že pravidelný sex je jedním z nejlepších způsobů, jak posílit vlastní imunitu. Výhody sexu, jak...

V zimních měsících naši pokožku stresují intenzivní vlivy prostředí

Na naši pleť v zimě nepříznivě působí střídání prostředí s velmi nízkou, a naopak vysokou teplotou při návratu domů,...
- Reklama-

Sex na jednu noc? Každý máme svůj vlastní úhel pohledu.

Sex bez závazků, pouze na jednu noc a hned na prvním rande v naší době nikoho snad už nepřekvapí....

Chce jen vaše peníze, jak poznám zlatokopku.

Šťastné a pevné vztahy je to, o co všichni usilujeme, respektive se snažíme je budovat na společných zájmech a...

Musíš číst

Přestat kouřit může být obtížné, ale je to možné.

Téměř každý kuřák se nejednou v životě rozhodl skoncovat...

Jak moc konzervativní investor chcete být?

Kryptoměny mají v poslední době reputaci nestabilní investice, kvůli vysokým...
- Reklama -

Mohlo by se vám líbitPODOBNÉ
Doporučeno pro vás