LifestyleMezi oblíbené položky pánského šatníku patří batoh.

Mezi oblíbené položky pánského šatníku patří batoh.

Jak vybrat pánský batoh, a jakým oblečením ho kombinovat.

-

- Reklama -

Mezi oblíbené položky pánského šatníku patří batoh. O jeho historii a módních kombinacích moderních modelů vám povím v dnešním článku. Pánská móda není o nic méně pestrá než ta dámská. Kromě toho se mnoho pánských šatníků dostalo do každodenního života poté, co je muži úspěšně zvládli a ocenili.

Pryč jsou doby, kdy byly batohy považovány za atribut cestovatele nebo vojáka. Stylové a moderní modely pánských batohů budou dobrou alternativou k taškám. Jsou nejen pohodlné a prostorné, ale ve stylu nejsou horší než obvyklé pánské doplňky.

Trocha historie

Za první nalezenou podobnost batohu je považována taška přes rameno, kterou našli archeologové na alpských svazích. Jeho přibližné stáří je 3300 let před naším letopočtem. Produktem je pytlová nádoba na dřevěném rámu. Na Sibiři někteří místní stále nosí batohy podobného stylu. Batohy jsou také možností vojenského vybavení. Stojí za zmínku, že modely pro město jsou jim podobné.

Co zvážit při výběru batohu do města?

Ujistěte se, že batoh je odolný, dobře šitý, bez vyčnívajících nití a jiných vad. Nejlepší je, když je vodoodpudivý. Přemýšlejte o tom, zda a kolik dalších kapes potřebujete. Kování musí být správně připevněno, zámky musí být upevněny bez zvláštní námahy. 

Batoh by na zádech neměl způsobovat nepohodlí. Jeho délku lze vždy upravit pomocí postrojů. Sami se předem rozhodněte, jak prostorný bude, a co v něm budete nosit. 

K výběru látky je třeba přistupovat i z praktické stránky, pánský batoh vyrobený z pravé kůže vydrží déle, navíc jeho vzhled bude stylovější než látkový.

Různé druhy batohů

Stylisté rozdělují batohy na dva typy, městské a turistické. Ty jsou určeny pro systematické zatížení, velké množství věcí a nepříznivé povětrnostní podmínky.

Design je u městských batohů v popředí. Mohou být neformálního nebo formálnějšího městského stylu.

Možnosti stylu s městským batohem

Černý batoh bez množství dekorů a doplňků je kombinován s většinou městských vzhledů. Hodí se zejména ke světle šedým mikinám a tmavě modrým džínům. Dobře bude vypadat i s ležérním sakem.

Světle hnědý kožený batoh bude ladit k bundě nebo kabátu s neformálním akcentem a dokonce i společenské košili. Lze kombinovat i se světlými kalhotami.

Batoh je skvělá volba do města, zvláště pokud se potřebujete pohybovat na kole nebo MHD. Je praktický, prostorný a máte volné ruce. Aby zapadl do vašeho šatníku, vyberte si takový, který bude odpovídat vašemu stylu a potřebám.

KategorieLifestyle
Linda Kratochvílová
Linda Kratochvílováhttps://inrefashion.com/
Patřím do skupiny těch žen, které se velice zajímají o pánskou módu. Móda je nedílnou součástí, jak ženských, tak mužských životních stylů!

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Aktuální články

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v baru a dnes ráno jste se probudili ve stejné posteli. Zde...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná. Alespoň v případech, kdy přiměřenost jednoho partnera vzbuzuje pochybnosti toho...

Skinners letos míří do Německa a USA

Fenomén v bosém obouvání, brněnští Skinners, za sebou mají úspěšný rok. Celkové tržby společnosti se vyšplhaly na 100 milionů...

Přestat kouřit může být obtížné, ale je to možné.

Téměř každý kuřák se nejednou v životě rozhodl skoncovat se špatným návykem, ale často se bolestná chuť na cigaretu...
- Reklama-

Jak moc konzervativní investor chcete být?

Kryptoměny mají v poslední době reputaci nestabilní investice, kvůli vysokým ztrátám investorů, častým podvodům a chybám. Jedno z nejvíc diskutovaných...

Zajímavý fakta o sexu, který se týkají lásky a romantických pocitů.

Není žádným velkým tajemstvím, že pravidelný sex je jedním z nejlepších způsobů, jak posílit vlastní imunitu. Výhody sexu, jak...

Musíš číst

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná....
- Reklama -

Mohlo by se vám líbitPODOBNÉ
Doporučeno pro vás