MužiMáš 45 let, to není něco nového, ani co...

Máš 45 let, to není něco nového, ani co tě omezuje, buď stále spravedlivý a bojuj za své sny!

Nedávno jsi mě řekl, že příroda je nejvyšší stavitel světa.

-

- Reklama -

Tento příspěvek věnuji Tobě, kamaráde z dětství, příteli, co nezklamal a během svého věku jsi se fakticky nezměnil. Ukázalo se, že je ti dnes 45 let a je to jen věk, který znamená, že jsi dost starý, abys přijal, že už nejsi mladý. Ale ani dost starý na to, abys jsi si na věk stěžoval. Všechno, je tak jako střední věk dítěte. Nebo si myslíš, že obrat na 45 je velký problém? Ty jsi rytíř za právo a spravedlnost!

Reálný život ti ukázal cesty a ty jsi po nich vykročil. Následoval jsi hlasy, bohužel tě sirény, kouzelné pěvkyně, které svým neodolatelným a ctižádostivým, vábivým způsobem a zpěvem zlákaly.

Ve dvou případech jsi zapomněl na všechno a všechny. Ztroskotal jsi ve vlastním světě iluzí a dobrosrdenství. S pokorou mohu říci, že jsi udělal vše, co se od charakteru tvého typu dá očekávat. Smutné je, že jsi svou dobrotou a v dnešní době práva i spravedlnosti, zaplatil vysokou daň.

Tak to prostě bylo, je a bude v mnoha dalších případech. Jsi další z mnoha různých životních příběhů. Nicméně tohle je ten Tvůj. Mnohým bylo naděleno do vínku uhlídat si nad sebou kontrolu i v případech, které jsou emotivně náročné i vyčerpávající situace. Je ale také spousta těch, kteří toto nedokázali a jednali na základě osobních pocitů, bez domýšlení možných následků.

Byť jsi měl pocit, že se chováš korektně, spravedlivě a charakterně, bohužel v případech, které vyžadují okamžitou reakci, jsi nechal svůj život řídit, vábivým způsobem a zpěvem falešné lásky.

Vím, že jsou to krutá slova, ale je to fakt!

Moudří lidé řekli, jdi cestou k úsvitu noci a vítr ti bude vát do tváře…

Momentálně jsi hořký, nedůvěřivý a nedáš sebemenší šanci projevu lásky k sobě samému. Zavřel jsi se ve vlastním světě, nevěříš ničemu a nikomu. Sníš o čisté lásce, ale prostor a šanci jí nedáš. Tvá tvrdohlavost a úporná nenávist k druhému pohlaví tě pomalu a jistě zabijí.

Mám pokračovat?

Stojíš na místě a přešlapuješ v kruhu vlastních emocí, předsudků a nedokážeš přijmout fakt, že možná je někde člověk, který je schopen tě milovat, bez hmotných statků a zdrojů.

Máš přátele po celém světě, kteří tě respektují, jako člověka a odborníka nad tím co několik let děláš, tvoříš napříč všem překážkám, které dobře zvládáš. Vím, že tvou pozornost si koupit nelze, sám se projevíš a ukážeš čemu věříš.

Mohu ti nadávat a být zlá, zkoušet tě, trochu narušit tvé ego. Reaguješ profesionálně, někdy je nemožné na tvé argumenty emocionálně reagovat. Jsi až nekonfekčně spravedlivý.

Nedávno jsi mě řekl, že příroda je nejvyšší stavitel světa. Ani ten bůh, co lidi spojuje nebo rozděluje nemá takovou moc, jako samotná příroda.

Vím, že přírodu miluješ, prosím najdi v sobě trochu odvahy a začni milovat a věřit lidem. Řekl jsi, kam tě srdce táhne, ale už tomu moc nevěříš.

Možná je to už všechno jinak jak by, jsi si přál. Přesto, zkus to!

Jsi už životem omlácený a tohle ti otevře oči a můžeš začít znovu, jinak. Máš strach z reality? Sám chceš znát pravdu! Znáš to sám a vlastně tak, dál životem jdeš…co tě nezabije, to tě posiluje… aneb lepší krutá pravda, než dlouhodobá vnitřní lež!

Všechny, byť krutá slova jsem věnovala Tobě. Vážím si tě jako člověka, chlapa, otce tvých dětí. Člověka dobrého, trochu složitého charakteru, spravedlivého a dobrého přítele přes tisíce kilometrů daleko.

Všechno nejlepší k narozeninám i Tvé lásce Elli 🙂 vlastně slavíte společně…

Tvé oblíbené jen pro tebe!

 

PS: ty to zvládneš! Spravedlnost chodí potichu… mám tě ráda!

KategorieMUŽI
Eva Manté
Eva Manté
Jsou tři věci, které už nevrátíme. Slova, které jsme vyřkli, šance, které jsme propásli a čas, který uplynul. Však osud si vždy najde svou cestu.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Aktuální články

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v baru a dnes ráno jste se probudili ve stejné posteli. Zde...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná. Alespoň v případech, kdy přiměřenost jednoho partnera vzbuzuje pochybnosti toho...

Skinners letos míří do Německa a USA

Fenomén v bosém obouvání, brněnští Skinners, za sebou mají úspěšný rok. Celkové tržby společnosti se vyšplhaly na 100 milionů...

Přestat kouřit může být obtížné, ale je to možné.

Téměř každý kuřák se nejednou v životě rozhodl skoncovat se špatným návykem, ale často se bolestná chuť na cigaretu...
- Reklama-

Jak moc konzervativní investor chcete být?

Kryptoměny mají v poslední době reputaci nestabilní investice, kvůli vysokým ztrátám investorů, častým podvodům a chybám. Jedno z nejvíc diskutovaných...

Zajímavý fakta o sexu, který se týkají lásky a romantických pocitů.

Není žádným velkým tajemstvím, že pravidelný sex je jedním z nejlepších způsobů, jak posílit vlastní imunitu. Výhody sexu, jak...

Musíš číst

Jak se chovat po spontánní noci s cizí ženou ve své posteli

Řekněme, že jste předešlou noc potkali úžasnou dívku v...

Proč se lidé rozvádějí?

Rozvod manželů je smutná věc, ale velmi často nezbytná....
- Reklama -

Mohlo by se vám líbitPODOBNÉ
Doporučeno pro vás