MužiMužské zlozvyky, které většinu žen přivádějí k šílenství.

Mužské zlozvyky, které většinu žen přivádějí k šílenství.

Nejznámější mužský zlozvyky, které ženy zaručeně otravují.

-

Mnoho žen chce vedle sebe vidět prince na bílém koni nebo alespoň muže, který je příjemný po všech stránkách. Jsou však věci, které ženu odcizí i od majitele toho nejkrásnějšího vzhledu.

Nejznámější mužský zlozvyky, které ženy zaručeně otravují.

Neustále se opíjet

Není nic zavrženíhodného, ​​když muž trochu popíjí ve společnosti přátel nebo na jakékoliv dovolené. V rozumné opilosti se často uvolní, bude zářit vtipem a dokonce pobaví společnost. Jiná věc ale je, je-li člověk hodně opilý “na mol”, mluví nesmysly nebo spí na židli se svěšenou hlavou. To nepotěší nejen ženu, ale ani ostatní přítomné.

Přesvědčení, že vařit by měla pouze žena

V moderním světě začíná tento stereotyp vypadat jednoduše absurdně. Ženy jsou už vážně a dlouhodobě na stejné úrovni jako muži. Nosí kalhotové kostýmky, řídí auta, vydělávají peníze, zakládají firmy. Proč by tedy měly vařit pouze ženy?

Muž si s vařením poradí stejně tak dobře. Hlavní věcí je přítomnost přirozené touhy něco uvařit a absence zastaralého stereotypu.

Okaté pohledy na ostatní ženy

To jen muži si myslí, že ženy nevnímají jejich skryté pohledy vůči jiným ženám. Věřte tomu, že vždy vidí, jak se díváte na kolemjdoucí krásku v minisukni. Pokud nechcete, aby ve vás byla zklamaná, nedělejte to, nejlépe před ní.

Rozdělení částí domácích prací

Povinnosti v domácnosti jsou často sdíleny mezi mužem a ženou. Po práci žena například připravuje večeři a vy pomáháte svým dětem s domácími úkoly. Neházejte všechny domácí povinnosti na její křehká ženská ramena.

Sledujete pouze filmy, které se líbí jen vám

Nejčastěji preferujete akční filmy nebo filmy o autech. Samozřejmě, to je v pořádku, když občas sledujete, co se vám líbí. Ale nemusí to být systematické. Proto při opětovném nákupu lístků do kina zvolte nějaké melodrama nebo romantický film. Vaše přítelkyně toto gesto velmi ocení.

Nestále mluvíte jen o sobě

Samozřejmě, že žena, která se o vás zajímá, bude mít zájem slyšet váš příběh o vás. To by ale nemělo být hlavním tématem vašeho prvního rande. Přehnaná sebeláska a důvěra, že vás ostatní chtějí poslouchat, jak se neustále chválíte, mají k pozitivním vlastnostem chlapa hodně daleko.

Nerušte nadcházející události nebo plány

Když budete na poslední chvíli neustále narušovat nadcházející události a plány, bude nešťastná nejen žena, ale i další lidé, se kterými máte co do činění. To je pro všechny zúčastněné opravdu nepříjemné. Pokud se nestalo nic extrémně důležitého, seberte se a dotáhněte započatý plán nebo práci do konce.

Dáváte jí příliš málo svého času

Každý může volně nakládat se svým časem, jak uzná za vhodné. Vše musí mít rozumnou hranici. Místo třetího víkendu v řadě s přáteli si udělejte čas na svou milovanou.

Neumyté nádobí na stole nebo ve dřezu

Žádnou ženu nepotěší hora neumytého nádobí, na kterém už začaly zasychat zbytky jídla. Pokud ho rychle umyjete, nestane se nic hrozného a neměla by být na vás naštvaná.

Choďte na nákupy potravin

Nedovolte, aby se z ní stala žena, která “tahá domů mamuta” a ještě vám musí honem uvařit večeři. Jděte s ní do obchodu společně nebo všechny potřebné potraviny nakupte sám. Seznam vám jistě mileráda poskytne.

V noci chrápete

Ve spánku se člověk samozřejmě nemůže ovládat. Pokud ale víte, že v určité poloze chrápete, stačí ji změnit.

Dloubání se v nosu, zubů nebo uší

Zlozvyky, od kterých nás rodiče v dětství odnaučili, pokud se to nepovedlo, tak se tomu snažte vyvarovat. U žen tohle způsobuje podráždění a znechucení. Proto to před ní nikdy nedělejte, a to ani pomocí kapesníku, párátek nebo ušních tyčinek. Pokud už musíte, pak jen, když jste sami.

Vlasy na mýdle

Ženská nespokojenost při pohledu na sněhově bílé mýdlo pokryté vlasy nemá hranice. Nezáleží na tom, odkud pocházejí, udělejte to tak, aby se to nestalo.

Neuvědomujete si, kde jsou vaše věci?

Vy sami musíte vědět, kde a co máte. A věřte, že neexistuje jediná žena posedlá touhou neustále před vámi skrývat vaše věci.

Nenechávejte  za sebou odpadky

Stříhat si nehty nebo se holit? Ihned po sobě ukliďte. Za prvé ji zbylé zbytky jen zbytečně dráždí a za druhé to obecně není esteticky příjemné. Hlavně nezapomeňte také zavřít víčko šamponu nebo dvířka od koupelnové skříňky.

Dlouhý čas strávený na toaletě

Samozřejmě existují různé situace, ale je nepravděpodobné, že byste měli takové žaludeční potíže, kvůli kterým můžete strávit až hodinu na toaletě.

Neignorovat své nemoci

Někteří muži věří, že léky užívají jen slaboši a pochybné příznaky nemocí zmizí samy. Věřte, že když vás bolí hlava, stačí si vzít léky a bolest odezní. Pokud vás příznaky obtěžují, je lepší navštívit lékaře včas, než řešit nepříjemné následky jejich ignorování později.

Než si to obléknete, raději k tomu čichněte

Za prvé je lepší být svěží a zvenčí to i vypadá příjemně. Proč k tomu čichat? Pokud jsou věci po vyprání, budou svěže vonět. Pokud je ale nosíte několik dní, dejte je raději do koše na špinavé prádlo.

Silná vůně toaletní vody

Všeho s mírou a vůně toaletní vody není výjimkou. Vezměte v úvahu skutečnost, že pokud používáte stále stejný parfém, vůně se stane časem návykovým a můžete nepostřehnutelně zvyšovat dávku, což může být kontraproduktivní.

Během jídla nemluvte (nemlaskejte)

Už v dětství nás rodiče učili jíst co nejtišeji. Jíst úhledně je v první řadě známkou dobrých mravů. Pokud vám to nejde, tak zkuste stolovat před zrcadlem a hodnotit se zvenčí. Při jídle byste na sebe měli být příjemní a před ostatními nevypadat jako idiot.

Amand Košenila
„Jestliže svoboda slova vůbec něco znamená, potom je to právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet.“ George Orwell.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Aktuální články

BrikkApp umožňuje investovat už od 1 000 Kč.

Česká platforma BrikkApp nově spouští možnost přímého investování. Nejnižší částka, kterou lze investovat, je 1 000 Kč. Investorům nyní...

Muži trpící depresí si sáhnou na život třikrát častěji než ženy.

Zřídka kdy máme důvěrné rozhovory se svými blízkými, když u nás není vše v pořádku. A někdy je všechno...

Může dlouhodobě fungovat čisté přátelství mezi mužem a ženou?

Může vztah mezi mužem a ženou, kteří mají stejný zájem o opačné pohlaví, zůstat jen blízký a přátelský bez...

Proč jsou muži osamělí a jak se tomu vyhnout

Člověk je společenská bytost a obvykle mu není příjemné žít sám. Existuje mnoho důvodů pro osamělost, je to špatná zkušenost...
- Reklama-

Od běžné diagnostiky po léčbu rakoviny.

Medicína, která se dívá na každého jednoho pacienta zvlášť. Jak funguje a je vůbec možné zkoumat nemoci individuálně? Nelečme jen...

Cesta k seberealizaci může být poměrně dlouhá a namáhavá. 

Chápete, že v životě děláte něco špatně? Nevíte ale, čemu byste chtěli věnovat svůj čas a prostor? Nemáte ponětí, jaké...

Musíš číst

BrikkApp umožňuje investovat už od 1 000 Kč.

Česká platforma BrikkApp nově spouští možnost přímého investování. Nejnižší...

Muži trpící depresí si sáhnou na život třikrát častěji než ženy.

Zřídka kdy máme důvěrné rozhovory se svými blízkými, když...
- Reklama -

Mohlo by se vám líbitPODOBNÉ
Doporučeno pro vás