- Reklama -
Domů Muži Jaký velký vliv má žena na svého muže?

Jaký velký vliv má žena na svého muže?

Žena může způsobit totální kolaps mužského sebevědomí.

0

Donekonečna sebe i své okolí ujišťujeme, že jsme všeho v tomto životě dosáhli sami, aniž bychom tušili, že historii našich vzestupů a pádů píše někdo jiný. A ten někdo je žena. Křehká, bezbranná, ale zároveň s obrovským mentálním vlivem. Je to ona, kdo stojí za všemi našimi úspěchy a je to ona, kdo z nás dokáže udělat skvělého člověka, ale i absolutního ztroskotance.

Existují miliony příběhů, kdy muž radikálně změnil svůj život, jak k lepšímu, tak k horšímu, když se rozešel s jednou ženou a potkal jinou. Proč se to děje? Protože žena není tak slabá, jak se v mnoha rovinách hovoří. Žena má obrovskou sílu a neomezený vliv na muže. Ze svého vyvoleného dokáže vymodelovat“ jakoukoli postavu, některé vlastnosti v něm odhalit a jiné neutralizovat. Co je nejpodivnější, takové akce jsou prováděny nevědomě, nejčastěji se žena jednoduše řídí zkušenostmi vlastní rodiny, ve které vyrůstala a snaží se tak zkoušet postupy životních cest.

Bohužel ne všechny ženy si uvědomují, jakou mají moc a někdy mohou jejich myšlenky a činy vést k nejneočekávanějším následkům, až k úplnému zhroucení chlapa.

 Jak zjistit, že má na vás žena negativní vliv?

Vidí ve vás jen nedostatky a soustředí na ně veškerou pozornost.

Bohužel, zaměření ženy na vaše nedostatky a slabosti je každým dnem jen zvyšuje a zabíjí i ten nejsilnější chlapský potenciál.

Nevěří vám.

Pokud se k vám vaše žena chová nedůvěřivě, budou o vás pochybovat i ostatní, bez ohledu na to, jak moc se jim budete snažit dokázat, že se na vás lze spolehnout. 

Je až příliš nezávislá.

Žena, která dobrovolně bere na svá bedra naprosto všechny starosti, narušuje vaše sebevědomí a rozvíjí ve vás nezodpovědnost. Dovednost být odpovědná nejen za sebe, časem atrofuje a jako nepotřebná úplně mizí.

Neváží si vás.

Zde je situace stejná jako u důvěry, pokud k vám manželka nechová respekt, nemůžete to očekávat ani od svých blízkých, kolegů nebo přátel. Stalo se, že muž je posuzován především podle toho, jak se k němu chová jeho polovička.

Je neustále nespokojená.

Věčně nespokojená žena snadno „nakazí“ nespokojeností všechny členy rodiny, než si toho všimnete, začnete si pravidelně stěžovat sám na jídlo, kolegy, auto, politiky a dokonce i na své rodiče. Jak jste již pochopili, takové moře negativity vám nepřinese absolutně nic dobrého.

Pravidelně na vás křičí, uráží a ponižuje vás.

Neustálý křik a další druhy morálního a někdy i fyzického násilí mohou vést ke dvěma výsledkům. První je, že se vaše mužské Ego a vůle postupně zlomí a udělají z vás bezpáteřního idiota. Za druhé, dříve nebo později zvednete ruku na svou partnerku, což samozřejmě nepovede k ničemu dobrému.

Tak působivý vliv ženy na muže je dílem matky přírody a staletí evoluce. Právě ony rozdělily role tak, aby se oba partneři v páru mohli doplňovat. Fyzicky silnější a vytrvalejší muž dostal roli lovce a živitele, zatímco psychicky silnější žena se stala strážkyní krbu a získala jedinečnou schopnost rafinovaně ovlivňovat vztahy. Naplňovat je svou ženskou energií a obracet je jedním směrem, respektive dalšími. A záleží jen na ženě, jak se její energetický oceán zachová. Buď zaplaví muže bouřkovými vlnami nebo poskytne naprostý klid, udrží jeho loď nad vodou a za příznivého větru ji požene k cíli.

Pokud tedy žena dokáže vidět na svém muži dobré vlastnosti a zaměří se na ně, začnou exponenciálně růst. Muž si sám nevšimne, jak se stává laskavějším, pozornějším, dochvilnějším, jeho životní schopnost realizace a kariéra prudce poroste. A na tom není vůbec nic divného! Pokud žena upřímně věří v muže, on sám je touto vírou “nasycen“ a jak víme, víra ve vlastní sílu dělá zázraky. Muži hory přenášejí jen kvůli těm vyvoleným, kterým je sympatický temperament svých partnerek, nesnaží se měnit či potlačovat své mužské vlastnosti, jsou vždy otevření a připraveni podpořit, nikoli odsuzovat. Ve vztahu by měla být harmonie a za tu může především žena jako subtilní psycholožka.

Samozřejmě byste neměli dělat ukvapená rozhodnutí, aniž byste důkladně pochopili všechny situace. Psychologové svorně tvrdí, že v problému, který se objevil ve vztahu, není nikdy jediný viník. Ať se děje cokoli, chyba je v té či oné míře vždy na každém z partnerů. Dobře si promyslete, proč vám vaše vyvolená nevěří nebo vám neustále něco rozumně vyčítá? Co když opravdu pravidelně zapomínáte na své sliby nebo věnujete své milované příliš málo pozornosti? Kromě toho je třeba si uvědomit, že ne vždy za všechny mužské problémy a neštěstí může žena. Možná se k sobě lidé kvůli určitým faktorům prostě nehodí, rozdílné názory na život nebo nesoulad temperamentů.

Ve vztahu je důležitá lehkost s veškerou chutí, měli byste cítit, že vedle této ženy jste klidní, spokojeni a šťastní s otevřenou myslí. Že poté, co s ní strávíte i 5 minut, získáte náboj energie, síly a inspirace pro své nové úspěchy. Pamatujte! Za každým velkým mužem je vždy emocionálně silná žena, která v něj bezvýhradně věří a skutečně ho miluje. A pokud takovou potkáte, opatrujte ji a udělejte vše, aby skutečně věděla, že vedle ní je skutečný muž.

- Reklama -

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Exit mobile version