- Reklama -
Domů Zdraví Američtí vědci odhalili tajemství dokonalé postavy

Američtí vědci odhalili tajemství dokonalé postavy

0

Američtí odborníci našli jednoduchý recept, který pomůže každému, pokud si chce udržet dobrou fyzickou kondici. Samozřejmě to má vliv na to, abychom si udrželi naši váhu v normě a zbytečně nepřibírali na váze.  Ukázalo se, že k tomu, abyste se zbavili až 1/3 tuku v těle, musíte strávit alespoň 6 hodin denně ve stoje.

Vědci pozvali asi 7 tisíc dobrovolníků, kteří se účastnili na jejich experimentu. odborníci změřili všechny fyzické ukazatele účastníků, včetně velikosti pasu, tělesné hmotnosti nebo množství tělesného tuku v těle. Po celém testovacím procesu shrnuli data. Jak se ukázalo, tak zástupci silnějšího pohlaví, kteří z nějakého důvodu tráví na nohou kolem 6 hodin denně, tak jejich riziko obezity je sníženo až o 50%.

Odborníci se navíc dozvěděli, kolik fyzické aktivity může ovlivnit pravděpodobnost snížení dalších přebytečných kilogramů. Ukazuje se, že ti muži, kteří pravidelně chodili nebo sportovali 1-2 hodiny denně, prakticky nebyli vystaveni problému obezity. Podle vědců je hlavní podmínkou dodržování mírného rytmu cvičení.

Fyzická aktivita může ovlivnit pravděpodobnost snížení dalších přebytečných kilogramů.

Odborníci z University of Texas se také připojili ke svým kolegům, čímž potvrdili, že strávit nějaký čas na nohou je velmi užitečné. Hlavně pro lidi, kteří jsou na různých dietách, aniž by se uchýlili ke zvýšené fyzické aktivitě. Kromě toho také nedávno australští odborníci zjistili, že „stání na nohou“ je druhem pozice, která mírní rozvoji cukrovky.

- Reklama -

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Exit mobile version