Je to už teměř rok Pokémon GO. Hra nedávno jmenován Google Play je z roku 2016, o mobilní hru byl v jednom ohni, protože byla zahájena v červenci. Během několika týdnů od svého debutu, hra byla přinášejí odhadem 3.000.000 $ za den.

Zatímco někteří uživatelé přestal hrát po novinka zanikala (ještě opouštět 30 milionů uživatelů za den), Halloween a díkůvzdání aktualizace je přivezl, se příjmy zvýšily o cca 133%. S Generation 2 Pokémon říká být uvolnění v tomto měsíci, popularita se nezdá být zpomaluje dohledné době.

Většina z úspěchu této hry zřejmě spočívá v jeho schopnosti dosáhnout zdánlivě nemožné: účinně spojující svět her a fitness. Fanoušci mobilní aplikace byly hubnutí, cvičení experti ohlašovaly ji, a jen před několika týdny, že obdržel cenu za nejlepší cvičení myšlence roku z venkovního asociace Finska.
Corey Andres, vzdělání, sport a rekreaci expert, řekl, že součástí hry je brilance je jeho schopnost apelovat na různé typy cvičení: soukromý cviků, soutěžícího nebo sociální o zaměstnání.

„Pokud chcete, aby to v izolaci můžete, pokud chcete soutěžit zachytit co nejvíce znaků, které můžete, pokud chcete, aby to společensky, můžete podle návrhu,“ řekl Andres. „Je to skutečně může motivovat všechny typy cvičenců.“

V rámci této rozšířené reality hře budete hrát roli „Pokémon trenér“, pomocí GPS telefonu sledovat a chytat Pokémony (druh kreslených stvoření), vyškolit je, a pak použít, aby šli do boje s ostatními hráči ‚Pokémon.

Podle studie, kterou musíte chytit asi 40 Pokémony jeden den ztratit kila za týden.

Cory Barnett, 28, St. Louis, řekl, že fitness faktorem byl velký remíza pro něj, když stáhli hru po jejím uvedení na trh. Překonání zranění bojových umění, Barnett ztratil 15 liber během prvního měsíce hrát na svém telefonu.

„Já používám Pogo jako rutinní cvičení určitě,“ řekl Barnett, volat hru „revoluční“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *